Сторінка 18: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог, Офтальмолог Уманець Микола Миколайович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Основний напрямок клінічної роботи Миколи Миколайовича - лазерне та хірургічне лікування патологій склоподібного тіла і сітківки. За вітреоретинальної хірургії розробляє новітні технології разом з групою лікарів і є їхнім керівником в інституті ім. В.П. Філатова.
Лікар Отоларинголог Криницька Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Олександрівна лікує захворювання вуха, горла, носа. Виконує ЛОР-маніпуляції, проводить пункцію верхньощелепної пазухи, катетеризацію слухової труби, розтин фурункулів зовнішнього слухового ходу
Лікар Отоларинголог Павловська Наталія Юріївна на Doc.ua
Оперує дитячий ЛОР-лікар з величезний досвідом клінічної практики. Авторству доктора Павлівської належить понад 40 наукових статей і робіт з питань дитячої та дорослої ЛОР-патології. За свої заслуги на ниві медицини Наталія Юріївна була удостоєна Почесної грамоти Міністерства Оборони України
Лікар Отоларинголог Шуляк Максим Андрійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог, проводить відеоендоскопію ЛОР-органів, пункції навколоносових синусів, розтин абсцесів, отгематом, фурункулів, репозицію кісток носа при переломах носа, конікотомію. Здійснює планові оперативні втручання (септопластику, крістотомію, розтин синехій порожнини носа) і ін.
Лікар Отоларинголог Василишина Юлія Володимирівна на Doc.ua
Отоларинголог займається лікуванням і діагностикою широкого спектру захворювань очей (хронічні та гострі хвороби). Володіє сучасними методиками обстеження ЛОР-органів. Лікар пройшла курси підвищення кваліфікації по фоніатрії.
Лікар Отоларинголог Цапко Наталія Геннадіївна на Doc.ua
Отоларинголог першої категорії, область професійного інтересу - проведення малих хірургічних втручань в ЛОР-органах, лікування запальних, інфекційних та інших патологій вуха, горла, носа.
Лікар Отоларинголог Чумак Юлія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог, займається проблемами лор-органів. Лікує риносинусіти, риніти, гострі і хронічні захворювання глотки і гортані, хронічні зовнішні отити, фурункули носа і т.д.
Лікар Отоларинголог Нечипоренко Павло Віталійович на Doc.ua
Павло Віталійович веде консультативний прийом дітей і дорослих. Доктор лікує гострі та хронічні патології ЛОР-органів: синусит, аденоїдит, хронічний риніт, гострий і хронічний ларингіт, гострий і хронічний отити та інші хвороби зовнішнього і середнього вуха, доброякісні та злоякісні пухлини ЛОР-органів, гостру сенсоневральну туговухість. Спеціалізується на мікрохірургії вуха (санірующі і слухополіпшуючі операції). Виконав більше 3000 операцій вищої категорії складності на ЛОР-органах. Є автором понад 100 друкованих праць в провідних мед
Лікар Отоларинголог Гриненко Володимир Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить перевірку слуху за допомогою камертона, парацентез барабанної перетинки розкриття гематоми, абсцесу носової перегородки, репозицію уламків, накладення гіпсової пов'язки, видалення сірчаних пробок, зупинку носової кровотечі
Лікар Отоларинголог Терентьєва Катерина Ярославівна на Doc.ua
Цілеспрямований, що розвивається доктор з сучасним індивідуальним підходом до проблем кожного пацієнта. Володіє всім спектром діагностичних маніпуляцій, консервативних і хірургічних методів лікування ЛОР-патології. У 2017 році захистила наукову роботу і отримала ступінь «Doktor nauk medycznych» в Варшавському медичному університеті.