Медичний центр Цертус (Certus)

Медичний центр Цертус (Certus)

add_box Косметологія Оториноларингологія Пластична хірургія Стоматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Цертус» надає весь комплекс послуг з косметології, пластичної мікрохірургії, отоларингології та стоматології. Співробітники клініки - висококваліфіковані лікарі, які проводять пластичні операції і процедури, спрямовані на боротьбу з передчасним старінням шкіри; здійснюють «малі» хірургічні втручання з видалення новоутворень, рубців, судинних дефектів.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Чорних Запорожців 26на карті
Деснянський

CERTUS - провідна клініка пластичної хірургії в Україні. Фахівці клініки надають широкий спектр послуг в галузі естетичної хірургії, класичної та ін'єкційної косметології, стоматології та отоларингології. У роботі використовуються новітні медичні підходи і передові технології, щоб пацієнти були задоволені і впевнені в результаті. Також в клініці CERTUS ви можете пройти консультацію у хірурга з застосуванням програм 3-D моделювання.

Робота клініки у цифрах:

• 23 роки практики
  • 213 наукових публікацій наших лікарів
  • 15 патентів на винаходи у наших хірургів
  • 30000+ обслужених пацієнтів
  • 20000+ успішних пластичних операцій
  • 25000+ наданих косметологічних послуг

У центрі надають такі послуги:

• гіпербарична оксигенація;
  • лазерне шліфування для усунення наслідків вугрового висипання, а також зморшок і рубців;
  • лазерна корекція зморшок та "звислостей" на шкірі повік;
  • підтяжка шкіри обличчя, шиї, чола (традиційна і ендоскопічна), корекція надбрівних дуг;
  • ринопластика;
  • отопластика;
  • корекції форми губ, скул, підборіддя;
  • косметичне видалення доброякісних новоутворень молочних залоз з подальшим відновленням їх форм;
  • зміна розмірів і обсягів молочних залоз;
  • ендопротезування молочних залоз виробами з різними наповнювачами (виробники - американські фірми McGhan, Mentor);
  • корекція тіла за допомогою вакуумного видалення жиру (німецький апарат Aеsculap), липофілінг і контурна пластика біогелем;
  • усунення обвислої шкіри в районі живота і стегон;
  • ендопротезування сідниць;
  • ендопротезування гомілок (усунення кривизни);
  • корекція розмірів і форми зовнішніх статевих органів;
  • вазорезекція;
  • процедура з відновлення невинності і зменшення розмірів піхви;
  • венекктомія або склеротерапія при варикозній хворобі;
  • усунення плоскостопості, випираючих кісточок і викривлення пальців стопи;
  • мікрохірургічні операції при травмах кисті і судин кінцівок;
  • септопластика;
  • тонзилектомія;
  • ортодонтія;
  • імплантація;
  • пародонтологія;
  • консультації з питань післяопераційного догляду за шкірою.

Звертаючись до медичного центру «Цертус», ви завжди можете розраховувати на уважне ставлення фахівців і медичного персоналу, висококваліфіковану допомогу і індивідуальний підхід!

Екатерина 19 Лютий 2020
Все было отлично, Пинчук Василий Дмитриевич очень душевно отнесся. Профессиональный, уход очень классный. Мед сестрички очень внимательные. Просто забегают каждые 10-15 минут. Спрашивают как состояние. Наркоз очень легко прошел. Все отлично. Результат из того что я сейчас вижу-очень довольна. Я была в нескольких клиниках. Но эта очень понравилась.
Елизаветта 28 Березень 2017
Все были внимательными, всё вовремя.
Ирина 11 Січень 2017
Хорошая клиника, приятные люди работают.
Иван 06 Жовтень 2016
Персонал вежливый, все быстро и качественно.
Алена 24 Грудень 2015
Очень довольна клиникой, меня встретили, все объяснили, провели, медсестры очень понравились. вообще весь персонал очень внимательный, доктор очень понравился.