Сторінка 22: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Стась Володимир Григорович на Doc.ua
4.7
ЛОР вищої категорії, займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань вухо / горла / носа консервативними, хірургічними та кріометодамі.
Лікар Отоларинголог Федюк Леся Іванівна на Doc.ua
4.7
Лікар-отоларинголог першої категорії, здобувач на ступінь кандидата медичних наук, займається видаленням сірчаних пробок, поліпів з зовнішнього слухового ходу, аденоїдів, проводить гайморотомію, поліпетмоідектомію і ін.
Лікар Отоларинголог Коршак Алла  Юріївна на Doc.ua
4.7
Алла Юріївна займається лікуванням гострих та хронічних захворювань ЛОР-органів, проведенням медичних оглядів, консультативного прийому. Також лікар проводить такі маніпуляції: ендоскопічне обстеження ЛОР-органів, риноскопія, отоскопія, непряма ларингоскопія, фарингоскопія, промивання лакун мигдаликів, промивання пазух носа, промивання вух, видалення сторонніх тіл гортаноглотки, носа та вуха, видалення сірчаних корків, зупинка носової кровотечі, передня і задня тампонади носа.
Лікар Отоларинголог Мішуровскій Володимир Григорович на Doc.ua
4.6
Пріоритетні напрямки роботи Володимира Григоровича - консультування дітей різного віку, оперативне, консервативне лікування інфекційних, запальних, травматичних і інших захворювань, локалізованих в ЛОР-органах. Безопераційне лікування аденоїдів, хронічного тонзиліту, інших патологій вуха, горла, носа.
Лікар Отоларинголог Онищенко Юлія Іванівна на Doc.ua
4.5
Лікар вищої категорії - отоларинголог, працює з дітьми, займаючись проведенням оперативних втручань (ургентних і планових) для лікування патологій ЛОР-органів. В роботі використовує сучасну ендоскопічну техніку. Юлія Іванівна є учасником щорічних конференцій отоларингологів України, а також міжнародних конференцій.
Лікар Отоларинголог Метакса Андрій Якович на Doc.ua
4.3
Спеціалізація Андрія Яковича - коригування і слухоречова реабілітація дорослих/дітей, лікування патологій вуха, корекція слуху. Також він компетентний в проведенні всього спектру ЛОР маніпуляцій, ендоскопії ЛОР органів, бронхоскопії, діагностики слуху за допомогою аудіологічного обладнання.
Лікар Отоларинголог Кочерга Володимир Володимирович на Doc.ua
Лікар Отоларинголог, Хірург Олейніков Валентин Борисович на Doc.ua
Валентин Борисович лікар-отоларинголог, хірург вищої категорії. Займається хірургічним лікуванням захворювань ЛОР органів, таких як: викривлення перегородки носа, хронічний гайморит, поліпозний риносинусит, кіста гайморової пазухи, кісти навколоносових пазух, хронічний фронтит, хронічний сфеноїдит, хронічний етмоїдит
Лікар Отоларинголог Загородня Катерина Петрівна на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Рибянець Оксана Яківна на Doc.ua
Отоларинголог, має вищу категорію, виконує оперативні втручання на ЛОР-органах (планові і ургентні) у дітей і дорослих. Лікує патології ЛОР-органів (риніт, синусит, ларингіт, фарингіт і т.д.).