Лікар Отоларинголог Горбачова Ганна Дмитрівна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
28 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар-отоларинголог вищої категорії. Проводить лікування захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей і дорослих, виконує всі необхідні процедури: промивання мигдалин, продування слухових труб, пункції і т.д.
Здорова сім'я, поліклініка
Повторная консультація 480 грн
ул. Круглоуниверситетская, 3-5на карті
Печерськийм. Театральна
«Baby luck», Медичний центр
ул. Алма-Атинская, 39Ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 23 Січень Пн 24 Січень Вт 25 Січень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Анна Дмитрівна є автором безлічі тематичних публікацій в спеціалізованих друкованих виданнях. Спеціаліст брала активну участь в телевізійних передачах "Справжнi лiкарi" (1+1), "Знахарi" (Інтер).

Досвід роботи:

• 1990 р. – 1991 р. – дитячий лікар-отоларинголог поліклінічного відділення № 2 спеціалізованої лікарні Мінського р-ну м. Києва;
  • 1991 р. – 1995 р. – лікар-ординатор ЛОР-відділення дитячої спеціалізованої клінічної лікарні "Охматдит" м. Києва;
  • 1995 р. – 2011 р. – дитячий і дорослий лікар-отоларинголог Центральної поліклініки МВС України в м. Києві;
  • з 2006 р. – дитячий і дорослий лікар-отоларинголог медичної клініки "Здорова сім'я" м. Київ.

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, факультет педиатрии (1989 г);
  • Киевский медицинский институт, интернатура на кафедре лор-болезней. специализация- "детская оториноларингология" (1990 г.).

Курси

•  курси підвищення кваліфікації (1991 р., 1996 р., 2001 р., 2007 р., 2012 р.)

Виконувані процедури

• промивання мигдалин;
  • пункція верхньощелепної пазухи;
  • промивання навколоносових пазух носа по Проетцу;
  • промивання і катетеризація слухових труб;
  • видалення сторонніх тіл з носа, вуха, глотки;
  • реабілітація приглухуватості і глухоти.

Перевірені відгуки про лікаря

233 Відгуки
Вита 22 Листопад 2021
Лікарка турботливо поставилась, провела уважно огляд та назначила ліки які потрібно приймати.
Юлия 17 Листопад 2021
Прием понравился, хорошее отношение, предложили сделать необходимую процедуру. Доктору очень благодарна за рекомендации. Планирую обратиться к доктору на повторный прием. Я очень рада, что попала именно к этому специалисту
Назар 01 Листопад 2021
Лікар кваліфікований, приділила достатньо часу моєї дитини, призначила лікування та провела необхідні процедури.
Вікторія 29 Вересень 2021
Доктор - огонь, наколола меня так, что я впервые за пять дней чувствую себя человеком, очень мне помогла! Я чуть сознание не потеряла, так она постоянно была возле меня, пока мне не стало лучше. После осмотра выяснилось, что мне поставили неправильный диагноз, она все поправила, мне стало намного легче.
Тимофей 09 Червень 2021
Лікарка професіонал своєї справи та дуже приємна в спілкуванні. Рекомендую

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ