Лікар Отоларинголог Горбачова Ганна Дмитрівна на Doc.ua

Відгуки про Горбачова Ганна Дмитрівна

Лікар-отоларинголог вищої категорії. Проводить лікування захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей і дорослих, виконує всі необхідні процедури: промивання мигдалин, продування слухових труб, пункції і т.д.

Перевірені відгуки про лікаря 230 відгуків

Наталія 03 Лютий 2024
Все нормально пройшло. Лікар кваліфікований, добросовісний, добре нас оглянув. Задоволені візитом.
Вікторія 26 Січень 2024
Все чудово пройшло.
Ольга 24 Січень 2024
Владимир 17 Січень 2022
Вита 22 Листопад 2021
Лікарка турботливо поставилась, провела уважно огляд та назначила ліки які потрібно приймати.
Юлия 17 Листопад 2021
Прием понравился, хорошее отношение, предложили сделать необходимую процедуру. Доктору очень благодарна за рекомендации. Планирую обратиться к доктору на повторный прием. Я очень рада, что попала именно к этому специалисту
Татьяна 16 Листопад 2021
Наталія 05 Листопад 2021
Назар 01 Листопад 2021
Лікар кваліфікований, приділила достатньо часу моєї дитини, призначила лікування та провела необхідні процедури.
Вікторія 29 Вересень 2021
Доктор - огонь, наколола меня так, что я впервые за пять дней чувствую себя человеком, очень мне помогла! Я чуть сознание не потеряла, так она постоянно была возле меня, пока мне не стало лучше. После осмотра выяснилось, что мне поставили неправильный диагноз, она все поправила, мне стало намного легче.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right