Лікар Отоларинголог Гончар  Світлана  Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Гончар Світлана Іванівна

Спеціаліст проводить огляд отоларингологічних хворих. Виконує амбулаторні маніпуляції (катетеризація євстахієвих труб, санація піднебінних мигдаликів, санація зовнішнього слухового проходу, анестезія гортані для візуалізуючих досліджень, промивання порожнин носа методом переміщення, анемізація носових ходів, введення носових сплінтів, видалення стороннього тіла з порожнини носа, слухового проходу, зміна трахеотомічної трубки, накладання та зміна асептичних пов’язок).

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Дар'я 20 Березень 2024
Лікарка досить обізнана у своїй сфері, дуже сподобався її підхід до кожного пацієнта. Все мені сподобалось
Андрій 13 Січень 2024
Консультація пройшла чудово, не зважаючи, що лікарка досить молода, виявилась дуже освіченою.
Кристина 08 Листопад 2023
Все супер, чудова лікарка, з досвідом і людина дуже пацієнтоорієнтована, я максимально задоволена візитом та професійною консультацією, максимальна оцінка ! Лікарка надала компетентні поради щодо лікування. Мені все сподобалося!
Ольга 09 Червень 2023