Ірпінь
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ірпінь

Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ірпінь

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія Педіатрія ... ще
Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) - це сімейний медичний заклад, що надає своїм пацієнтам медичні послуги на європейському рівні обслуговування. У цій клініці працює висококваліфікований медичний персонал, що професійно проводить діагностику лікування захворювань за найрізноманітнішими напрямками
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Університетська 2/1 корп.3на карті
Без района

Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) - це сімейний медичний заклад, що надає своїм пацієнтам медичні послуги на європейському рівні обслуговування. У клініці працює тільки висококваліфіковані лікарі, що регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують наукові семінари та симпозіуми. Для кожного пацієнта незалежно від віку забезпечується індивідуальний підхід, що гарантує більш якісне і оперативне вирішення будь-яких проблем зі здоров'ям.

Відділення клініки Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Ірпінь:

• ендокринологія;
  • кардіологія;
  • проктологія;
  • лабораторні аналізи.

Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Ірпінь обладнана за останнім словом техніки, що дозволяє виявити захворювання навіть на ранній стадії розвитку. Швидка і точна діагностика є запорукою ефективного лікування!

Інна 23 Квітень 2024
Все було добре, все сподобалося. Лікар, Волковецька Оксана Іванівна, хороший спеціаліст
Діана 25 Листопад 2023
Сподобалось відношення працівників клініки.
Марія 07 Листопад 2023
В клініці умови задовільні, достатньо комфортно.
Юлія 01 Листопад 2023
Все добре, все сподобалось