Київ
Візіум, медичний центр

Візіум, медичний центр

Медичний центр
504відгуки
add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Педіатрія Терапія ... ще
Медичний центр Візіум - це кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання останнього зразка для високоінформативної діагностики, лікування, профілактики захворювань у немовлят, дітей, дорослих.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницький м.Позняки
Рейтинг клініки розраховується на основі
реальних відгуків

У медичному центрі Візіум пацієнтам забезпечено максимально комфортне перебування завдяки уважному персоналу, ефективне лікування, обгрунтоване досвідченістю фахівців і модернізованим обладнанням для точної постановки діагнозу, негайного проведення необхідного апаратного лікування.

Сервіс центру Візіум

Медичний центр пропонує перелік послуг з діагностики та лікування:

• поліклінічні послуги;
  • інструментальне обстеження;
  • лабораторна діагностика;
  • маніпуляційні процедури;
  • оперативні амбулаторні втручання;
  • комплексні програми;
  • вакцинація;
  • оформлення довідок для дітей.

Фахівці клініки

У центрі Візіум можна записатися на консультації лікарів:

• лікар ультразвукової діагностики;
  • невролог;
  • отоларинголог (дитячий, дорослий);
  • терапевт;
  • ендокринолог.

Якщо у пацієнта немає можливості прийти на прийом до медичного центру, кваліфіковану консультацію лікаря можна отримати он-лайн.

Гінекологія в МЦ Візіум

Послуги гінекології, які пропонує центр:

• біопсія,
  • гормони,
  • цитологія,
  • бактеріологічні посіви,
  • тести на онкомаркери та ін .;
  • радіохвильове лікування патологій шийки матки;
  • кольпоскопія;
  • УЗД органів:
  • сечовидільної системи,
  • черевної порожнини,
  • органів малого таза (інтровагінально і трансабдоминально).

Педіатрія в МЦ Візіум

Серед послуг педіатрії в центрі представлені:

• огляд педіатра;
  • клінічні аналізи;
  • вакцинація.

Ведення вагітності в
Медичному центрі Візіум

Вагітність - це довгоочікувана подія в житті жінки, складний фізіологічний процес.  В організмі жінки відбуваються зміни: гормональні, імунні, змінюється самооцінка і психоемоційний настрій, у результаті яких жінка готується до материнства.  Ведення вагітності в Медичному центрі «Росток» - це напрямок, яким клініка займається. Протягом сорока тижнів досвідчені акушери гінекологи клініки піклуються про здоров'я матері і її майбутньої дитини.  Народження здорової дитини безпосередньо залежить від того, як буде протікати вагітність.  Гінекологи, які займаються веденням вагітності, накопичили унікальний досвід з ведення вагітності.  У клініці ведуть прийом лікарі більше 20 спеціальностей: гінеколог, ендокринолог, терапевт, гастроентеролог, уролог, дерматолог, хірург, отоларинголог, невролог та ін. Вони допоможуть зробити Вашу вагітність максимально гармонійною.  Всі необхідні обстеження і консультації можна пройти у нашій клініці.  Гінеколог акушер зробить УЗД при вагітності в зазначені терміни.

Переваги ведення вагітності до нашої клініки:

• Унікальне сучасне обладнання, що дозволяє вести вагітність у повному обсязі
  • Індивідуальний підхід до кожної жінки
  • Психоемоційна підтримка
  • Лікарі вищої категорії, кандидати наук, які мають колосальний досвід по веденню вагітності
  • Ведення вагітності здійснюється з дотриманням норм і правил Міністерства Охорони здоров'я
  • Видається документація державного зразка (обмінна карта, лікарняні листи, довідки тощо)
Перевірені відгуки про клініку
Ірина 17 Квітень 2024
Клініка супер! Обслуговування на відмінно
Поліна 15 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Сама клініка дуже хороша та комфортна.
Олександр 12 Квітень 2024
Оцінюю на відмінно, дякую.
Олександр 05 Квітень 2024
Робив УЗД та ЕКГ, залишився дуже задоволеним - усе зробили у повному обсязі.
Софія 04 Квітень 2024
Не дуже було комфортно у цій клініці. Дослідження робилося досить довго, був гострий біль - ну це було дуже незручно. Результат потрібно чекати, аж тиждень. Щоб зрозуміти, що у висновку, потрібно записуватися на повторний візит, мені це не дуже все сподобалося.