Візіум, медичний центр

Візіум, медичний центр

add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Педіатрія Терапія ... ще
Медичний центр Візіум - це кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання останнього зразка для високоінформативної діагностики, лікування, профілактики захворювань у немовлят, дітей, дорослих.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницький м.Позняки

У медичному центрі Візіум пацієнтам забезпечено максимально комфортне перебування завдяки уважному персоналу, ефективне лікування, обгрунтоване досвідченістю фахівців і модернізованим обладнанням для точної постановки діагнозу, негайного проведення необхідного апаратного лікування.

Сервіс центру Візіум

Медичний центр пропонує перелік послуг з діагностики та лікування:

• поліклінічні послуги;
  • інструментальне обстеження;
  • лабораторна діагностика;
  • маніпуляційні процедури;
  • оперативні амбулаторні втручання;
  • комплексні програми;
  • вакцинація;
  • оформлення довідок для дітей.

Фахівці клініки

У центрі Візіум можна записатися на консультації лікарів:

• лікар ультразвукової діагностики;
  • невролог;
  • отоларинголог (дитячий, дорослий);
  • терапевт;
  • ендокринолог.

Якщо у пацієнта немає можливості прийти на прийом до медичного центру, кваліфіковану консультацію лікаря можна отримати он-лайн.

Гінекологія в МЦ Візіум

Послуги гінекології, які пропонує центр:

• біопсія,
  • гормони,
  • цитологія,
  • бактеріологічні посіви,
  • тести на онкомаркери та ін .;
  • радіохвильове лікування патологій шийки матки;
  • кольпоскопія;
  • УЗД органів:
  • сечовидільної системи,
  • черевної порожнини,
  • органів малого таза (інтровагінально і трансабдоминально).

Педіатрія в МЦ Візіум

Серед послуг педіатрії в центрі представлені:

• огляд педіатра;
  • клінічні аналізи;
  • вакцинація.

Ведення вагітності в
Медичному центрі Візіум

Вагітність - це довгоочікувана подія в житті жінки, складний фізіологічний процес.  В організмі жінки відбуваються зміни: гормональні, імунні, змінюється самооцінка і психоемоційний настрій, у результаті яких жінка готується до материнства.  Ведення вагітності в Медичному центрі «Росток» - це напрямок, яким клініка займається. Протягом сорока тижнів досвідчені акушери гінекологи клініки піклуються про здоров'я матері і її майбутньої дитини.  Народження здорової дитини безпосередньо залежить від того, як буде протікати вагітність.  Гінекологи, які займаються веденням вагітності, накопичили унікальний досвід з ведення вагітності.  У клініці ведуть прийом лікарі більше 20 спеціальностей: гінеколог, ендокринолог, терапевт, гастроентеролог, уролог, дерматолог, хірург, отоларинголог, невролог та ін. Вони допоможуть зробити Вашу вагітність максимально гармонійною.  Всі необхідні обстеження і консультації можна пройти у нашій клініці.  Гінеколог акушер зробить УЗД при вагітності в зазначені терміни.

Переваги ведення вагітності до нашої клініки:

• Унікальне сучасне обладнання, що дозволяє вести вагітність у повному обсязі
  • Індивідуальний підхід до кожної жінки
  • Психоемоційна підтримка
  • Лікарі вищої категорії, кандидати наук, які мають колосальний досвід по веденню вагітності
  • Ведення вагітності здійснюється з дотриманням норм і правил Міністерства Охорони здоров'я
  • Видається документація державного зразка (обмінна карта, лікарняні листи, довідки тощо)
Аліна 21 Березень 2024
Сподобалася клініка, чудово все було. Дуже добре все пройшло.
Костянтин 19 Березень 2024
Все було чудово у клініці. Пройшло все добре. Було комфортно, зручно, приємно. Дуже сподобалася клініка.
Андрій 19 Березень 2024
Усе сподобалось, гарно прийняли.
Ілля 12 Березень 2024
Все добре було у клініці. Клініка дуже сподобалася.
Наталя 11 Березень 2024
Сподобалася клініка.