Благомед+

Благомед+

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Молода, сучасна клініка, яка має зручне розташування, недалеко від метро Осокорки/Позняки. Постійно розвивається, вдосконалює та активно розширює спектр послуг. Колектив досвідчених, висококваліфікованих лікарів та медичного персоналу, що постійно вдосконалюють професійні навички.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. А. Ахматової, 46на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Благомед+  молода клініка, що працює в середньому ціновому сегменті, і надає широкий спектр амбулаторно-поліклінічної допомоги.

Основні направлення в клініці:

• неврологія
  • масаж
  • інфекційні хвороби
  • гастроентерологія

Основним критерієм роботи медичного центру є шанобливе ставлення до клієнта, вибудовування довірчих відносин між лікарем і пацієнтом, відсутність поліпрагмазії (гіпердіагностика і всеосяжне лікування), чим останнім часом сильно «грішить» сучасна медицина.

Колектив клініки складається з професіоналів високого рівня. Лікарі та медичні сестри мають великий досвід роботи у практичній охороні здоров'я. Прийом ведуть висококваліфіковані фахівці: лікарі першої, вищої категорій, кандидати медичних наук, завідувачі спеціалізованих відділень і т.д.

Із року в рік  Благомед+ удосконалюється та розширює спектр медичних послуг, як терапевтичного, так і хірургічного профілю. Окрім консультативного прийому в клініці, є можливість викликати лікаря додому або в офіс.

Цінова політика медичного центру приємно Вас здивує. У клініці запроваджені численні системи знижок для постійних клієнтів та інших відвідувачів, за допомогою яких Ви зможете заощадити до 15% коштів.

Благомед+ завжди відкритий для Вас, а фахівці медичного центру будуть раді допомогти кожному клієнту.

Вікторія 16 Квітень 2024
Не сподобалось, що довелось чекати на консультацію - лікар прийняв із запізненням.
Тимур 03 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Дуже зручне розташування самої клініки. Дуже вдячні за швидку та якісну роботу, як персоналу, так і самих фахівців.
Тимур 06 Березень 2024
В клініці все гарне, залишились задоволеними.
Георгій 03 Лютий 2024
Все нормально пройшло.
Ярослав 30 Січень 2024
Пройшло все комфортно і нормально.
Філії мережі
Все клініки