Благомед+

Благомед+

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Молода, сучасна клініка, яка має зручне розташування, недалеко від метро Осокорки/Позняки. Постійно розвивається, вдосконалює та активно розширює спектр послуг. Колектив досвідчених, висококваліфікованих лікарів та медичного персоналу, що постійно вдосконалюють професійні навички.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. А. Ахматової, 46на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Благомед+  молода клініка, що працює в середньому ціновому сегменті, і надає широкий спектр амбулаторно-поліклінічної допомоги.

Основні направлення в клініці:

• неврологія
  • масаж
  • інфекційні хвороби
  • гастроентерологія

Основним критерієм роботи медичного центру є шанобливе ставлення до клієнта, вибудовування довірчих відносин між лікарем і пацієнтом, відсутність поліпрагмазії (гіпердіагностика і всеосяжне лікування), чим останнім часом сильно «грішить» сучасна медицина.

Колектив клініки складається з професіоналів високого рівня. Лікарі та медичні сестри мають великий досвід роботи у практичній охороні здоров'я. Прийом ведуть висококваліфіковані фахівці: лікарі першої, вищої категорій, кандидати медичних наук, завідувачі спеціалізованих відділень і т.д.

Із року в рік  Благомед+ удосконалюється та розширює спектр медичних послуг, як терапевтичного, так і хірургічного профілю. Окрім консультативного прийому в клініці, є можливість викликати лікаря додому або в офіс.

Цінова політика медичного центру приємно Вас здивує. У клініці запроваджені численні системи знижок для постійних клієнтів та інших відвідувачів, за допомогою яких Ви зможете заощадити до 15% коштів.

Благомед+ завжди відкритий для Вас, а фахівці медичного центру будуть раді допомогти кожному клієнту.

Олег 26 Червень 2024
Травматолог Копєйкін Ігор Іванович освічений лікар.
Анна 11 Червень 2024
Хороша клініка, дівчата на ресепшен ввічливі
Яна 01 Червень 2024
Клініка сподобалася, приємний адміністратор
Вікторія 16 Квітень 2024
Не сподобалось, що довелось чекати на консультацію - лікар прийняв із запізненням.
Тимур 03 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Дуже зручне розташування самої клініки. Дуже вдячні за швидку та якісну роботу, як персоналу, так і самих фахівців.
Філії мережі
Все клініки