Благомед+

Відгуки про клініку Благомед+

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Молода, сучасна клініка, яка має зручне розташування, недалеко від метро Осокорки/Позняки. Постійно розвивається, вдосконалює та активно розширює спектр послуг. Колектив досвідчених, висококваліфікованих лікарів та медичного персоналу, що постійно вдосконалюють професійні навички.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. А. Ахматової, 46на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
23 відгуки
Вікторія 16 Квітень 2024
Не сподобалось, що довелось чекати на консультацію - лікар прийняв із запізненням.
Тимур 03 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Дуже зручне розташування самої клініки. Дуже вдячні за швидку та якісну роботу, як персоналу, так і самих фахівців.
Тимур 06 Березень 2024
В клініці все гарне, залишились задоволеними.
Георгій 03 Лютий 2024
Все нормально пройшло.
Ярослав 30 Січень 2024
Пройшло все комфортно і нормально.
Аліна 13 Січень 2024
Сподобалась клініка. У клініці гарно, чисто.
Ольга 28 Грудень 2023
Гарний лікар. сподобалася, жодних нарікань, думаю з лікарем підписати декларацію сімейного лікаря
Наталия 20 Грудень 2023
Позитивне враження. Чистенько, акуратненько, все вчасно відбулося. Зауважень нема. Все добре пройшло.
Андрій 31 Жовтень 2023
Все сподобалося, єдине, був перенос по часу, але клініка оперативно врегулювала це питання.
Віталій 17 Жовтень 2023
Прийняли за часом, візитом залишився задоволеним.
1 2 3
Філії мережі