Благомед

Благомед

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
«Благомед» - нова лікувально-діагностична клініка, головною перевагою якої є висококваліфікований колектив, шанобливе ставлення до пацієнтів і збалансована цінова політика. У клініці надається цілковитий спектр амбулаторно-поліклінічної допомоги пацієнту за ключовими медичними напрямками, є відділення денного стаціонару.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Вул. Еспланадна, 20на карті
Печерський м.Палац Спорту м.Площа Українських Героїв
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. А. Ахматової, 46на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

«Благомед» є новою клінікою в місті Київ амбулаторно-поліклінічного типу, в якій кожному пацієнту виявляється якісна та кваліфікована медична допомога в поєднанні з лояльною ціновою політикою.

У центрі «Благомед» працюють професіонали високого рівня: кандидати медичних наук, кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, що мають теоретичний і практичний досвід. Допоміжний персонал клініки «Благомед» приємно здивує кожного пацієнта привітністю і зацікавленістю.

Послуги клініки «Благомед»

Клініка «Благомед» надає послуги за наступними напрямками:

• терапія і сімейна медицина;
  • педіатрія;
  • ЛОР-напрямок;
  • кардіологія;
  • гастроентерологія;
  • ендокринологія та ін.

У клініці «Благомед» з розумінням ставляться до кожного пацієнта, через що в клініці діє постійна система знижок, для постійних клієнтів клініки «Благомед» регулярно проводяться акції та спеціальні пропозиції.

У медичному закладі надається повний спектр медичної допомоги:

ультразвукові дослідження:

• молочних залоз;
  • нирок;
  • щитовидної залози;
  • акушерські;

денний стаціонар, в послуги якого входить:

• активне спостереження лікаря;
  • знаходження в палаті;
  • користування одноразовими постільними речами;
  • догляд медсестри;
  • використання витратних матеріалів (шприців, катетерів, рукавичок і т.д.);
  • вимірювання температури тіла;
  • консультація лікаря та ін.

пакетні програми:

• по чоловічому здоров'ю;
  • послуги сімейного лікаря для всієї родини;
  • по жіночому здоров'ю;
  • по здорв'ю судин та серця

діагностика в лабораторних умовах:

• аналіз крові;
  • серологічні дослідження;
  • маркери пухлин;
  • бактеріологічний посів;
  • бактеріоскопічні аналізи;
  • загальний аналіз сечі.

Ознайомитися з думками пацієнтів, які побували на прийомі в клініці «Благомед», можна в розділі «Відгуки».

Вікторія 16 Квітень 2024
Не сподобалось, що довелось чекати на консультацію - лікар прийняв із запізненням.
Тимур 03 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Дуже зручне розташування самої клініки. Дуже вдячні за швидку та якісну роботу, як персоналу, так і самих фахівців.
Павло 26 Березень 2024
Загалом клініка сподобалася. Не сподобалося одне, що коли я прийшов на візит до лікаря, чекав уже в коридорі, до мене підійшли з рецепції й просто сказали лікаря не буде. Тобто візит не відбудеться. Це для мене було неприємно таке почути. Хотілось, щоб про таке повідомляє заздалегідь, адже у кожного є якісь плани свої й через таке вони просто руйнуються і ти не можеш нічого нормально собі спланувати.
Тимур 06 Березень 2024
В клініці все гарне, залишились задоволеними.
Артем 22 Лютий 2024
Дуже зручне розташування клініки - сам центр міста. Це було саме головне для мене.