Благомед

Благомед

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
«Благомед» - нова лікувально-діагностична клініка, головною перевагою якої є висококваліфікований колектив, шанобливе ставлення до пацієнтів і збалансована цінова політика. У клініці надається цілковитий спектр амбулаторно-поліклінічної допомоги пацієнту за ключовими медичними напрямками, є відділення денного стаціонару.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Вул. Еспланадна, 20на карті
Печерський м.Палац Спорту м.Площа Українських Героїв
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. А. Ахматової, 46на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

«Благомед» є новою клінікою в місті Київ амбулаторно-поліклінічного типу, в якій кожному пацієнту виявляється якісна та кваліфікована медична допомога в поєднанні з лояльною ціновою політикою.

У центрі «Благомед» працюють професіонали високого рівня: кандидати медичних наук, кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, що мають теоретичний і практичний досвід. Допоміжний персонал клініки «Благомед» приємно здивує кожного пацієнта привітністю і зацікавленістю.

Послуги клініки «Благомед»

Клініка «Благомед» надає послуги за наступними напрямками:

• терапія і сімейна медицина;
  • педіатрія;
  • ЛОР-напрямок;
  • кардіологія;
  • гастроентерологія;
  • ендокринологія та ін.

У клініці «Благомед» з розумінням ставляться до кожного пацієнта, через що в клініці діє постійна система знижок, для постійних клієнтів клініки «Благомед» регулярно проводяться акції та спеціальні пропозиції.

У медичному закладі надається повний спектр медичної допомоги:

ультразвукові дослідження:

• молочних залоз;
  • нирок;
  • щитовидної залози;
  • акушерські;

денний стаціонар, в послуги якого входить:

• активне спостереження лікаря;
  • знаходження в палаті;
  • користування одноразовими постільними речами;
  • догляд медсестри;
  • використання витратних матеріалів (шприців, катетерів, рукавичок і т.д.);
  • вимірювання температури тіла;
  • консультація лікаря та ін.

пакетні програми:

• по чоловічому здоров'ю;
  • послуги сімейного лікаря для всієї родини;
  • по жіночому здоров'ю;
  • по здорв'ю судин та серця

діагностика в лабораторних умовах:

• аналіз крові;
  • серологічні дослідження;
  • маркери пухлин;
  • бактеріологічний посів;
  • бактеріоскопічні аналізи;
  • загальний аналіз сечі.

Ознайомитися з думками пацієнтів, які побували на прийомі в клініці «Благомед», можна в розділі «Відгуки».

Олег 26 Червень 2024
Травматолог Копєйкін Ігор Іванович освічений лікар.
Анна 11 Червень 2024
Хороша клініка, дівчата на ресепшен ввічливі
Яна 01 Червень 2024
Клініка сподобалася, приємний адміністратор
Олександр 23 Травень 2024
Гарна клініка, було дуже зручно та комфортно.
Вікторія 16 Квітень 2024
Не сподобалось, що довелось чекати на консультацію - лікар прийняв із запізненням.