Благомед

Відгуки про мережу клінік Благомед

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
«Благомед» - нова лікувально-діагностична клініка, головною перевагою якої є висококваліфікований колектив, шанобливе ставлення до пацієнтів і збалансована цінова політика. У клініці надається цілковитий спектр амбулаторно-поліклінічної допомоги пацієнту за ключовими медичними напрямками, є відділення денного стаціонару.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Вул. Еспланадна, 20на карті
Печерський м.Палац Спорту м.Площа Українських Героїв
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. А. Ахматової, 46на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
118 відгуків
Вікторія 16 Квітень 2024
Не сподобалось, що довелось чекати на консультацію - лікар прийняв із запізненням.
Тимур 03 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Дуже зручне розташування самої клініки. Дуже вдячні за швидку та якісну роботу, як персоналу, так і самих фахівців.
Павло 26 Березень 2024
Загалом клініка сподобалася. Не сподобалося одне, що коли я прийшов на візит до лікаря, чекав уже в коридорі, до мене підійшли з рецепції й просто сказали лікаря не буде. Тобто візит не відбудеться. Це для мене було неприємно таке почути. Хотілось, щоб про таке повідомляє заздалегідь, адже у кожного є якісь плани свої й через таке вони просто руйнуються і ти не можеш нічого нормально собі спланувати.
Тимур 06 Березень 2024
В клініці все гарне, залишились задоволеними.
Артем 22 Лютий 2024
Дуже зручне розташування клініки - сам центр міста. Це було саме головне для мене.
Георгій 03 Лютий 2024
Все нормально пройшло.
Ярослав 30 Січень 2024
Пройшло все комфортно і нормально.
Аліна 13 Січень 2024
Сподобалась клініка. У клініці гарно, чисто.
Ольга 28 Грудень 2023
Гарний лікар. сподобалася, жодних нарікань, думаю з лікарем підписати декларацію сімейного лікаря
Наталия 20 Грудень 2023
Позитивне враження. Чистенько, акуратненько, все вчасно відбулося. Зауважень нема. Все добре пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right