«РостОк», медичний центр

Відгуки про клініку «РостОк», медичний центр

Медичний центр
add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Медичний центр «Росток» - це кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання останнього зразка для високоінформативної діагностики, лікування, профілактики захворювань у немовлят, дітей, дорослих. Центр надає послугу виїзду лікарів на будинок
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницький м.Позняки
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
365 Відгуки
Наталия 24 Травень 2021
В клініці комфортно, прийом відбувся завчасно.
Світлана 20 Лютий 2021
Все комфортно, зручно, дуже тактовні та вихований персонал. Було приємно там знаходитись
Анастасия 01 Лютий 2021
Все влаштовує, але, як і пишуть інші клієнти у відгуках в гугл, дуже дивна поведінка дівчат на ресепшені, коли заходиш у будівлю, то на тебе мовчки дивляться і все. Правда на вітання відповідають і на питання теж. Але ж це елементарно сказати: Доброго дня! Ви до якого лікаря? Роздягайтесь, будь ласка, вдягайте бахіли, і можете почекати на дивані.
Юлия 26 Січень 2021
Привітний персонал та гарне відношення до клієнта. Дуже сподобалося, при потребі буду звертатися тільки до вас.
Алла 16 Грудень 2020
В клініці чистенько, привітний персонал.
Антон 19 Листопад 2020
Хорошая клиника, все есть. Цена за анализы конечно великовата, но зато все в одном месте делаешь и проще с консультацией врача. Нареканий нет!
Дарія 18 Вересень 2020
Не первый раз посещаю клинику. Довольна посещениями. Рекомендую.
Юлия 29 Липень 2020
Я чекала свого прийому пів години.
Оксана 14 Липень 2020
В сфере этих событий, в клинике вообще нет бахил!
Алина 10 Липень 2020
Довелося пів години чекати свого прийому.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 chevron_right