Impulse Medical

Impulse Medical

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Ортопедія Проктологія Терапія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «IMPULSEMEDICAL» -- надійний помічник твого здоров’я. Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Урлівська, 8на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Медичний центр ImpulseMedical чекає на всіх, кому потрібна кваліфікована медична допомога.

Понад 20 років наш мед центр працює у Нікополі. За цей час центр ми заслужили неабияку довіру нікопольців, а також багато нагород: в рейтингу кращих товарів та послуг України майже щороку, зокрема в 2023-му отримали визнання “Вибір року”. З перших місяців повномасштабного вторгнення росії в Україну Нікополь знаходиться під постійними обстрілами, багато хто з нікопольців був змушений виїхати з міста, зокрема і до Києва. Переїхали і деякі наші спеціалісти. Це стало поштовхом до відкриття столичної філії.

ImpulseMedical — медичний центр, в який ми вклали весь свій багаторічний досвід і знання. Розуміння своєї важливої місії — допомагати людям слідкувати за здоровʼям — надихає і наповнює ентузіазмом.

Наші двері  гостинно відчинені для мешканців Києва, внутрішньо переміщених осіб, військових і членів їх сімей. Зараз працюємо над розробкою цікавих програм, комплексних обстежень, щоб зробити турботу про ваше здоров’я якомога доступнішою.

В нашому центрі ви зможете:

• зробити аналізи та лабораторні дослідження будь-якої складності,
  • пройти УЗД-діагностику на апараті SonoScape,
  • ендоскопію шлунку та кишківника на апаратіPentax,
  • вакцинуватися від грипу,
  • іньекції, крапельниці та перев’язки,
  • отримати консультації від таких кваліфікованих спеціалістів:

Сабірлі Мехін Мушфигівна лікар-гінеколог.

Петрівська Ганна Сергіївна  лікар- терапевт.

Бормот Тетяна Володимирівна лікар-ендокринолог,  вищакатегорія.

Тімахов ІгорІванович лікар травматолог-ортопед ,вищакатегорія

Якимчук Сергій Петрович лікар хірург-проктолог,вищакатегорія.

Романенко Ірина Михайлівна лікар-дерматолог, вищакатегорія

Зензура  Сергій Дмитрович лікар-уролог, вищакатегорія.

Зелений  Володимир Петрович лікарУЗД ,вищакатегорія.

Перестюк  Лілія Олексіївна  лікар-кардіолог.

Бучинський  Анатолій Ігорович  лікар-ендоскопіст.
Панасенко  Євгенія Олександрівна  лікар-педіатр

Марина 20 Квітень 2024
Чудова клініка, персонал клініки дуже уважний, мені сподобалася клініка
Олена 06 Квітень 2024
Супер клініка, дуже все сподобалося. Можу всім рекомендувати цю клініку.
Луіза 08 Березень 2024
Все добре пройшло, клініка доволі хороша.
Юлія 06 Березень 2024
Нормальна клініка, було все добре.
Олексій 06 Березень 2024
Клініка хороша, сама клініка сподобалася. Клініка клієнтоорієнтована на пацієнтів, всі у клініці дуже доброзичливі.