Сімейний центр здоров'я «Ольвиця»

Сімейний центр здоров'я «Ольвиця»

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія УЗ-діагностика Ендокринологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Сімейний центр здоров’я «Ольвиця» пропонує: Кваліфіковану допомогу досвідчених лікарів: гінекологів, ендокринологів, дерматологів, кардіологів та інших фахівців. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації, діагностика, лікування, аналізи. Комфортні умови: приємна атмосфера, доброзичливий персонал, зручне розташування. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Петра Григоренка, 3 Бна карті
Дарницький м.Осокорки м.Харківська м.Позняки

«Ольвиця» - це не просто медичний центр, це Ваш надійний партнер у питаннях збереження здоров'я всієї сім'ї. Ми пропонуємо удосконалений сервіс та європейське обслуговування, засноване на непорушних принципах доказової медицини.

Чому нас обирають?

• У медичному центрі «Ольвиця» Ви знайдете допомогу досвідчених гінекологів, ендокринологів, дерматологів, кардіологів та інших профільних фахівців.
  • Фіксовані ціни: Ви завжди будете знати, скільки коштує та чи інша послуга.
  • Кожен випадок вивчається досконально, а лікування призначається з урахуванням всіх індивідуальних особливостей.
  • Діагностичні процедури та лікування проводяться на новітньому обладнанні експертного класу.
  • Широкий спектр послуг: У нас ви можете отримати консультації фахівців, пройти діагностику, здати аналізи, отримати курс лікування.
  • Ми подбали про те, щоб ваше перебування в центрі було максимально комфортним. Приємна атмосфера, доброзичливий персонал і зручне розташування – все це робить візит приємним і безтурботним.

Центр має зручну локацію біля станції метро Харківська, Позняки та Оскорки - до нього без проблем можна дістатися з різних куточків столиці особистим і громадським транспортом. Попередній запис виключає черги, робить візит до лікаря комфортним. Гарантуємо приємну довірчу атмосферу і турботливих лікарів, яким можна довіритися.

• Вигідні сімейні пакети медичних послуг.
  • Дитячий куточок.
  • Комплексні профогляди.
  • Онлайн-консультації.

Ваше здоров'я – наш пріоритет!