Сторінка 13: Ендокринологи в Києві

Лікар Ендокринолог Мельник Діана Петрівна на Doc.ua
Діана Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи: надниркових залоз, щитовидної залози, гіпоталамо-гіпофізарної системи і т. д. Лікар надає кваліфіковану допомогу пацієнтам, що страждають на хворобу Адиссона, надмірною вагою, хворобою Іценко-Кушинга, нетоксичним багатовузловим зобом, післяопераційним гіпотиреозом, гіпоталамічним синдромом і т. д.
Лікар Гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Лікар Ендокринолог Павлюченко Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, професійна спеціалізація - діагностика і терапія патологічних станів в ендокринології, пульмонології, гастроентерології та кардіології, фахівець має досвід роботи в державних і приватних медичних структурах поліклінічного та стаціонарного типу
Лікар Хірург, Ендокринолог Антонів Василь Романович на Doc.ua
Василь Романович здійснює консультаційне і хірургічне лікування патологій щитовидної залози і органів черевної порожнини при вузлових, онкологічних і аутоімунних захворюваннях щитовидної залози, а також біопсію щитовидної залози, для чого проводить контроль за допомогою УЗД.
Лікар Ендокринолог Потолочна Майя Дмитрівна на Doc.ua
Майя Дмитрівна проводить лікування, діагностику пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи. Лікар лікує захворювання статевої системи, щитовидної залози, генетичні захворювання, порушення обміну речовин, патологія росту.
Лікар Ендокринолог Самойлов Олександр Олександрович на Doc.ua
Ендокринолог (вища категорія), є кандидатом медичних наук. Займає посаду завідувача відділенням ендокринології при НАМНУ. Займається лікуванням цукрового діабету, ожиріння, а також патологій щитовидної залози.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Ендокринолог Кочет Юлія Сергіївна на Doc.ua
Юлія Сергіївна спеціалізується на ендокринології, акушерстві та гінекології, репродуктології. Лікар з метою діагностики захворювань і патологій використовує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу і огляд. Проводить інтимну контурну пластику, омолодження інтимної зони. Консультує з питань вагітності. Лікує запальні процеси жіночої статевої системи, інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), кондиломи, доброякісні утворення яєчників, матки, патології шийки матки, лейоміому
Лікар Ендокринолог Ваколюк Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, має вищу лікарську категорію, лікує цукровий діабет I і II типу, хвороби надниркових залоз і паращитовидних залоз. На регулярній основі проходить курси підвищення кваліфікації. Катерина Олександрівна - автор 4 друкованих статей, а також співавтор 41 друкованої статті та 2 патентів.
Лікар Ендокринолог Марунчин Наталія Андріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар проводить консультацію ендокринолога, консультацію до результатів аналізів. Діагностує захворювання ендокринної системи. Лікує метаболічний синдром, надмірну вагу, патологію щитовидної і паращитовидних залоз, вузлові утворення щитовидної залози, захворювання наднирників (синдром Іценко-Кушинга, гіперальдостеронізм, вроджену дисфункцію кори надниркових залоз, новоутворення надниркових залоз)
Лікар Ендокринолог Нечай Олександра Юліївна на Doc.ua
Олександра Юліївна лікує і діагностує захворювання ендокринної системи, патологій щитовидної залози, порушень обміну речовин, гіпоталамічного синдрому, метаболічного синдрому і т.д. Також лікар веде пацієнтів після операцій на щитовидній залозі