Сторінка 11: Ендокринологи в Києві

Лікар Пластичний хірург, Уролог, Хірург, Ендокринолог Сичов Юрій Віталійович на Doc.ua
Консультація від1089 грн
Юрій Віталійович проводить оперативні втручання при вентральних, пупкових, пахових грижах, крипторхізмі, варикозі вен яєчка, водянці оболонки яєчка, Гігрома суглобів, гінекомастії. Лікар Сичов видаляє доброякісні пухлини шкіри, врослі нігті, новоутворення при хворобах, пороках в розвитку щитовидної залози (доброякісні / злоякісні пухлини щитовидної залози, серединна кіста шиї, тиреотоксичний зоб (хвороба Грейвса). Спеціалізується лікар Сичов на комплексному веденні (від збору анамнезу до оперативного лікування, реабілітації) пацієнті
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог Латиш Наталія Олеговна на Doc.ua
Лікар Ендокринолог Логачьова Оксана Миколаївна на Doc.ua
Оксана Миколаївна проводить терапію і подальший супровід пацієнтів з різними ендокринопатіями, в тому числі і поліендокринними порушеннями, метаболічним синдромом, гіпоталамічним синдром, дефіцитом функцій надниркових залоз і т. д.
Лікар Ендокринолог Новікова Галина Павлівна на Doc.ua
Новикова Г.П. має успішний 30-річний досвід роботи з пацієнтами з цукровим діабетом 2 типу: її пацієнти мають хорошу компенсацію вуглеводного обміну, а значить, застраховані від прогресування діабетичних ускладнень. Галині Павлівні також вдається результативно справлятися з метаболічним синдромом, вона також має великий досвід лікування пацієнтів з патологіями щитовидної залози і надниркових залоз.
Лікар Гастроентеролог, Ендокринолог Пилипенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна має вищу категорію з педіатрії та ендокринології, досконало володіє сучасними методиками діагностування, подальшого лікування хвороб педіатричного, а також ендокринологічного профілів
Лікар Ендокринолог Зябліцева Маргарита Валеріївна на Doc.ua
Маргарита Валеріївна - кандидат медичних наук, ендокринолог вищої категорії. Займається підбором дієти, коригує інсулінотерапію, веде діагностику і лікування цукрового діабету, лікує захворювання наднирників, ендокринної системи, метаболічного синдрому
Лікар Ендокринолог Бикова Лариса Михайлівна на Doc.ua
Старший науковий співробітник, лікар-ендокринолог в відділенні акушерської ендокринології та патології плода ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України». Лікар з великим досвідом ведення пацієнтів з патологіями ендокринної системи
Лікар Ендокринолог, Подолог Вербівська Ганна Сергіївна на Doc.ua
Ендокринолог, має вищу категорію. Діагностує і лікує діабетичну нейропатію (діабет стопи) - широко поширене ускладнення цукрового діабету. "Діабет стопи" - це процес патологічних змін стоп, які мають вигляд кістково-суглобових уражень, гнійно-некротичних процесів, а також виразок. Причина їх виникнення - специфічні зміни в периферичних нервах, судинах, шкірних покривах, кістках і суглобах, а також м'яких тканинах.
Лікар Ендокринолог Іваненко Галина Валентинівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог вищої категорії, займається лікуванням гормональних порушень, розладів і захворювань, викликаних цими порушеннями у всіх груп хворих.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.