Сторінка 16: Ендокринологи в Києві

Лікар Хірург, Ендокринолог Ульянченко В'ячеслав Михайлович на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, хірург (вища категорія), проводить УЗД і ТАПБ (пункційну біопсію) щитовидної залози з метою лікування різноманітних патологій щитовидної залози.
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Паньків Володимир Іванович на Doc.ua
Паньків Володимир Іванович
Доктор медичних наук
Володимир Іванович - заслужений лікар України, фахівець з 37-річним стажем. Проводить терапію захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, гормональних порушень, метаболічного синдрому, дисфункції наднирників.
Лікар Ендокринолог Головко Леся Онуфріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: цукровий діабет, гіпотиреоз, тиреотоксикоз, вузловий зоб
Лікар Ендокринолог, УЗД-фахівець Кучменко Тетяна Михайлівна на Doc.ua
Кучменко Тетяна Михайлівна
Лікар-ендокринолог другої категорії і УЗД-спеціаліст вищої категорії займається діагностикою та лікуванням патологій щитовидної залози, надниркових залоз, молочних залоз. Лікар веде пацієнтів після операції на щитовидній залозі. Також здійснює спостереження за дисгормональними станами репродуктивної сфери, захворюваннями з симптомами гіперандрогенії, цукровому діабеті
Лікар Ендокринолог, Терапевт Фьодорова Людмила Миколаївна на Doc.ua
Терапевт веде консультативні прийоми пацієнтів з патологіями внутрішніх органів. Також має досвід прийому пацієнтів з проблемами ендокринологічного характеру. Призначає відповідну схему лікування при таких захворюваннях, як алергія, бронхіальна астма, гастрит, нежить, тонзиліт, хворобах серцево-судинної системи, цукровому діабеті, ендемічному зобі
Лікар Ендокринолог Богатирьов Олександр Борисович на Doc.ua
Лікар є експертом в сфері загальної та гінекологічної ендокринології, володіє технологіями GMS-моніторування, установкою інсулінових помп. Здійснює терапію гіпоталамо-гіпофізарних, тиреоїдних, надниркових і інших патологій. Також Олександр Борисович веде заняття «Школи діабету». Постійно вивчає нові прогресивні методи діагностики і лікування ендокринних захворювань, відвідуючи тренінги і курси підвищення кваліфікації, організовані Європейською асоціацією з вивчення цукрового діабету (EASD) і Європейським союзом ендокринологів (ESE), в
Лікар Терапевт, Ендокринолог, Дієтолог, Нутриціолог Федоренко Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Є консультантом у сфері збалансованого харчування і зниження ваги. Проводить діагностику і лікування різних форм ожиріння. Складає індивідуальну програму харчування при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту; для спортсменів, вагітних і годуючих. Є автором багатьох програм по корекції ваги.
Дієтологічний центр ArtDiet
вул. Оболонська, 29на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Терапевт, Ендокринолог Коломієць Марія Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії та ендокринології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології терапевтичного і ендокринологічного профілю
Лікар Ендокринолог, Терапевт Голенок Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, терапевт займається виявленням та лікуванням хвороб внутрішніх органів, дихальних шляхів, алергічних проявів. Спеціалізується на лікуванні патологій щитовидної залози, порушень роботи наднирників і гіпофіза, гормональні збої. Підбирає комплексну терапію
Медичний центр «Альфа-Віта»
Повторный прием 400 грн.
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ендокринолог Вергун Зінаїда Вікторівна на Doc.ua
Зінаїда Вікторівна має практичний досвід в галузі ендокринології більше 40-ка років. Проводить дослідження щитовидної, підшлункової залози, гіпофіза, гіпоталамуса і ін. Для виявлення патологій на ранніх стадіях, застосовує ефективне лікування таких хвороб як: цукровий і нецукровий діабет, ендемічний зоб, тиреоїдит, хвороба Іценко-Кушинга