Бориспіль
MSmed, медичний центр

MSmed, медичний центр

add_box Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі. До послуг відвідувачів прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, отоларинголог, дерматовенеролог, гінеколог, інфекціоніст, ревматолог, педіатр, сімейний лікар. Окрім доказової медицини у МЦ використовуюються допоміжні методи профілактики та лікування – гірудотерапія, тарготерапія, аурикулотерапія, тейпування. Працює масажний кабінет. У партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Віктора Йови, 1на карті
Без района

MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі.

До послуг відвідувачів прийом висококваліфікованих вузьких спеціалістів; первинна медична допомога зідно гарантій НСЗУ (у межах заключеної декларації).

МЦ «MSmed» має все необхідне, щоб кожен пацієнт отримав кваліфіковану медичну допомогу:

• досвідчені сімейні лікарі, терапевти, педіатри;
  • приватний прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, дерматовенеролог, трихолог, отоларинголог, гінеколог, інфекціоніст, сімейний лікар, педіатр, терапевт.
  • є можливість зробити УЗД серця, гінекологічне УЗД, холтерівське моніторування ЕКГ, АТ, пройти функціональне дослідженням дихальної системи – спірометрію;
  • доступний такий важливий метод функціональної діагностики при захворюваннях нервової системи, як електронейроміографія (ЕНМГ);
  • працює денний стаціонар;
  • допоміжні методи профілактики та лаківування: гірудотерапія, аурикулотерапія, тарготерапія, тейпування;
  • облаштований маніпуляційний кабінет;
  • власна лабораторія, де можна зробити необхідні аналізи згідно гарантій НСЗУ в межах деклараціі
  • у партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень.
Інна 22 Квітень 2024
Клініка гарна, дуже сподобалося.Дякую.
Святослав 12 Квітень 2024
У клініці чисто, дуже привітний персонал. Нічого поганого про цю клініку сказати не можу.
Ольга 06 Квітень 2024
Клініка сподобалася, звертатимуся, дякую.
Олександр 01 Квітень 2024
Гарна клініка, візит сподобався
Станіслав 02 Березень 2024
 Все добре було у клініці. Комфортно, зручно, ніяких ніде черг не було - це дуже сподобалося.