Бориспіль
MSmed, медичний центр

MSmed, медичний центр

add_box Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі. До послуг відвідувачів прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, отоларинголог, дерматовенеролог, гінеколог, інфекціоніст, ревматолог, педіатр, сімейний лікар. Окрім доказової медицини у МЦ використовуюються допоміжні методи профілактики та лікування – гірудотерапія, тарготерапія, аурикулотерапія, тейпування. Працює масажний кабінет. У партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Віктора Йови, 1на карті
Без района

MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі.

До послуг відвідувачів прийом висококваліфікованих вузьких спеціалістів; первинна медична допомога зідно гарантій НСЗУ (у межах заключеної декларації).

МЦ «MSmed» має все необхідне, щоб кожен пацієнт отримав кваліфіковану медичну допомогу:

• досвідчені сімейні лікарі, терапевти, педіатри;
  • приватний прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, дерматовенеролог, трихолог, отоларинголог, гінеколог, інфекціоніст, сімейний лікар, педіатр, терапевт.
  • є можливість зробити УЗД серця, гінекологічне УЗД, холтерівське моніторування ЕКГ, АТ, пройти функціональне дослідженням дихальної системи – спірометрію;
  • доступний такий важливий метод функціональної діагностики при захворюваннях нервової системи, як електронейроміографія (ЕНМГ);
  • працює денний стаціонар;
  • допоміжні методи профілактики та лаківування: гірудотерапія, аурикулотерапія, тарготерапія, тейпування;
  • облаштований маніпуляційний кабінет;
  • власна лабораторія, де можна зробити необхідні аналізи згідно гарантій НСЗУ в межах деклараціі
  • у партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень.
Діана 15 Червень 2024
Хороша клініка, сподобалася
Оксана 07 Травень 2024
Хороше обслуговування у клініці, чисто, гарно. Персонал та лікарі дуже всі ввічливі. Загалом клінікою я повністю залишилася задоволена.
Артур 04 Травень 2024
Хороша клініка, все було добре
Інна 22 Квітень 2024
Клініка гарна, дуже сподобалося.Дякую.
Святослав 12 Квітень 2024
У клініці чисто, дуже привітний персонал. Нічого поганого про цю клініку сказати не можу.