Бориспіль
MSmed, медичний центр

Відгуки про клініку MSmed, медичний центр

add_box Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
MSmed – сучасний багатопрофільний медичний центр у Борисполі. До послуг відвідувачів прийом вузьких спеціалістів: кардіолог, невролог, отоларинголог, дерматовенеролог, гінеколог, інфекціоніст, ревматолог, педіатр, сімейний лікар. Окрім доказової медицини у МЦ використовуюються допоміжні методи профілактики та лікування – гірудотерапія, тарготерапія, аурикулотерапія, тейпування. Працює масажний кабінет. У партнерстві з мережею лабораторій INVIVO відкрито пункт забору аналізів – більше 600 видів досліджень.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Віктора Йови, 1на карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Інна 22 Квітень 2024
Клініка гарна, дуже сподобалося.Дякую.
Святослав 12 Квітень 2024
У клініці чисто, дуже привітний персонал. Нічого поганого про цю клініку сказати не можу.
Ольга 06 Квітень 2024
Клініка сподобалася, звертатимуся, дякую.
Олександр 01 Квітень 2024
Гарна клініка, візит сподобався
Станіслав 02 Березень 2024
 Все добре було у клініці. Комфортно, зручно, ніяких ніде черг не було - це дуже сподобалося.
Ліза 13 Січень 2024
Все сподобалось у клініці. Дитині дуже сподобався акваріум.
Сергій 11 Січень 2024
Візит пройшов добре, прийняли навіть раніше - у лікаря було віконечко, тому не став чекати мого часу, а прийняв коли я прийшов (хвилин на двадцять раніше). Залишився задоволеним.