Сторінка 17: Ендокринологи в Києві

Лікар Ендокринолог Вергун Зінаїда Вікторівна на Doc.ua
Зінаїда Вікторівна має практичний досвід в галузі ендокринології більше 40-ка років. Проводить дослідження щитовидної, підшлункової залози, гіпофіза, гіпоталамуса і ін. Для виявлення патологій на ранніх стадіях, застосовує ефективне лікування таких хвороб як: цукровий і нецукровий діабет, ендемічний зоб, тиреоїдит, хвороба Іценко-Кушинга
Лікар Ендокринолог, Терапевт Коноваленко Світлана Миколаївна на Doc.ua
21рік досвіду
Світлана Миколаївна - лікар-терапевт, ендокринолог з двадцяти річним стажем роботи. Спеціаліст займається первинною діагностикою та лікуванням внутрішніх органів: верхніх і нижніх дихальних шляхів, шлунково-кишковим трактом серцево-судинної системи. Лікує цукровий діабет, хвороби щитовидної залози та інші.
Лікар Ендокринолог Мельник Діана Петрівна на Doc.ua
Діана Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи: надниркових залоз, щитовидної залози, гіпоталамо-гіпофізарної системи і т. д. Лікар надає кваліфіковану допомогу пацієнтам, що страждають на хворобу Адиссона, надмірною вагою, хворобою Іценко-Кушинга, нетоксичним багатовузловим зобом, післяопераційним гіпотиреозом, гіпоталамічним синдромом і т. д.
Ендокрин Медікал
Повторная консультация — 370 грн.
вул. Володимирська, 69на карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Солдатенко Світлана Йосипівна на Doc.ua
Спеціалізується на профілактиці, виявленні та лікуванні хвороб ендокринної системи, таких як: цукровий діабет, інсулінорезистентність, гіпотиреоз, гіпертиреоз, вузловий зоб, дифузний зоб, аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, дисфункція гіпоталамуса, гіперпролактинемія, гінекомастія, гіперандрогенія
Клініка «Ангелія»
Консультація лікаря-ендокринолога повторна - 480 грн; Консультація лікаря-ендокринолога інтерактивна (Viber, WhatsApp та інше) - 540 грн.
вул. Л. Руденко, 3на карті
Дарницькийм. Позняки
Консультація 790 грн
Оберіть бажаний день прийому та чекайте підтвердження
пн 27  трав.вт 28  трав.ср 29  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Ендокринолог, Терапевт Ханько Ілона Михайлівна на Doc.ua
Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патології внутрішніх органів у дорослих. Доктор компетентна в питаннях ендокринології та ендокринної гінекології.
Лікар Ендокринолог Калашнікова Жанна Василівна на Doc.ua
41рік досвіду
Жана Василівна у своїй роботі застосовує Тест Tip- Therm, проводить діагностику, лікування захворювань ендокринологічного профілю, такі як, цукровий діабет, ожиріння, метаболічний синдром, захворювання щитовидної залози. Може приймати іноземних пацієнтів – арабська мова (розмовна).
Лікар Гінеколог, Онколог, Ендокринолог, УЗД-фахівець Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Ендокринолог Васюта Костянтин Петрович на Doc.ua
Костянтин Петрович спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні ендокринних порушень і супутніх патологій, проводить підбір, корекцію і навчання інсулінотерапії, а також підбір індивідуальної харчової дієти, розшифровку і аналіз загальних і спеціальних інструментальних та лабораторних обстежень. Здійснює установку і подальший супровід інсулінових помп
Лікар Ендокринолог Редька Яна Григорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як цукровий діабет 1 та 2 типу, метаболічний синдром, нецукровий діабет, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб, дифузний токсичний зоб, дифузний нетоксичний зоб, підгострий тиреоїдит.
Лікар Ендокринолог, Терапевт, Гастроентеролог Постол Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог проводить діагностику і лікування захворювань щитовидної залози, гіпофіза, надниркових залоз, цукрового і нецукрового діабету, інсулінорезистентності та ожиріння. Крім практичної діяльності, доктор є автором і співавтором численних публікацій в сфері ендокринології.