Лікар Ендокринолог, Подолог Вербівська Ганна Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Вербівська Ганна Сергіївна

Ендокринолог, має вищу категорію. Діагностує і лікує діабетичну нейропатію (діабет стопи) - широко поширене ускладнення цукрового діабету. "Діабет стопи" - це процес патологічних змін стоп, які мають вигляд кістково-суглобових уражень, гнійно-некротичних процесів, а також виразок. Причина їх виникнення - специфічні зміни в периферичних нервах, судинах, шкірних покривах, кістках і суглобах, а також м'яких тканинах.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Валентина 09 Червень 2021
Доктор все подробно объяснила, назначила адекватное лечения. Все прошло профессионально правильно и хорошо.
Андрей 25 Січень 2021
Владимир 28 Грудень 2020
Наталья 27 Листопад 2020
Лариса 13 Липень 2020
Игорь 19 Червень 2020
Я уже не один год обращаюсь к докторам со своей проблемой, но из всех докторов, только Анна Сергеевна меня впечатлила своим профессионализмом. Доктор внимательная. Все, что я хотел узнать, я узнал. Курс лечения, который выписывает доктор, ничего лишнего и сразу ощутим результат. Доктора рекомендую однозначно.
Маргарита 06 Листопад 2019
Отличная клиника, и самое главное, замечательный врач. Грамотная, внимательная, не назначает лишних таблеток. Видно, что знает и любит свое дело.
Анна 09 Жовтень 2019
Лидия 28 Серпень 2019