Лікар Ендокринолог Добровинська Олена В'ячеславівна на Doc.ua

Відгуки про Добровинська Олена В'ячеславівна

Доктор успішно займається питаннями ендокринології: діагностикою та лікуванням пацієнтів з порушенням вуглеводного обміну (цукровий діабет), захворюваннями щитовидної залози (тиреотоксикоз, гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб, рак щитовидної залози), ожирінням і метаболічним синдромом, патологією наднирників (хронічна ниркова недостатність), приймає пацієнток, які чекають дитину.

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Володимир 21 Лютий 2024
Лікарка приємна та уважна. Все пройшло добре
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Оксана 27 Вересень 2023
Я не знавець медицини, але спілкування, призначення, коректність плюс те, що я почала приймати рекомендоване лікування і воно допомагає, все це викликає у мене довіру до Олени В'ячеславівни.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Виталина 05 Серпень 2021
Ольга 04 Серпень 2021
Мирослав 01 Лютий 2021
Любомир 22 Жовтень 2020
Вугар 02 Вересень 2020
Людмила 04 Березень 2020
Я получила консультацию которую тогда не получала. Доктор была очень внимательной, рекомендации которые дала, мне очень понравилось, то что я хотела услышать, я услышал. Я осталась очень довольна визитом.
Юля 11 Грудень 2019
Очень понравилось, видно что у нее не советский подход. Это наверное главное было для меня.
Евгений 22 Травень 2019