Сторінка 14: Ендокринологи в Києві

Лікар Дієтолог, Ендокринолог Шлапак Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, лікар-дієтолог, має досвід ведення хворих ендокринологічного, диєтологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного, кардіологічного профілю.
Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Коноваленко Іван Володимирович на Doc.ua
Вирішує проблему безпліддя, лікує патології шийки матки (ерозії, дисплазію), запальні хвороби, інфекційні.
Лікар Ендокринолог Цимбал Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Спеціліст лікує патології гіпоталамо-гіпофізарної системи, щитовидної залози, паращитовидної залози, острівкового апарату підшлункової залози (цукровий діабет 1 тип, цукровий діабет 2 тип, гестаційний діабет), патології надниркових залоз, ожиріння, займається встановленням пристроїв безперервного моніторингу рівня глюкози в сироватці крові пацієнтів з на цукровий діабет
Лікар Ендокринолог Кваченюк Дмитро Андрійович на Doc.ua
Лікар проводить консультативні прийоми, діагностику і лікування таких захворювань, як: гіпотиреоз, тиреоїдит, нетоксичний вузловий зоб, захворювання гіпофіза, надниркових залоз, паращитовидної залози, дисгормональні порушення статевої системи, порушення обміну речовин, цукровий діабет, ожиріння та інші
Лікар Ендокринолог Лунгор Неля Леонідівна на Doc.ua
4.7
Лікар спеціалізується на ендокринології. Займається лікуванням таких захворювань, як: цукровий діабет, хвороба Грейвса, тиреоїдит Де Кервена та інші
Лікар Ендокринолог Гутаревич Галина Олександрівна на Doc.ua
4.5
Галина Олександрівна є висококласним фахівцем з питань діагностики та лікування захворювань, пов'язаних з порушенням обміну речовин, таких як: цукровий діабет, метаболічний синдром, ожиріння і. т. д. Також варто відзначити, що даний лікар крім величезної кількості лікувальних маніпуляцій проводить спільне ведення пацієнтів з іншими вузьконаправленими фахівцями
Лікар Терапевт, Ендокринолог Бабина Галина Василівна на Doc.ua
4.2
Займається процесами комплексного лікування різних захворювань по ендокринології: хвороби щитовидної залози, цукровий діабет, гіперпролактинемія. Також виявляє ці захворювання у майбутніх мам і тих, хто збирається планувати вагітність.
Лікар Терапевт, Ендокринолог Чорноконь Юлія Валентинівна на Doc.ua
4.0
Юлія Валентинівна надає лікарську допомогу пацієнтам з ендокринними патологіями. Проводить терапію захворювань щитовидної залози, серцево-судинної патології. Забезпечує супровід пацієнтів з вторинними артеріальними гіпертензіями
Лікар Ендокринолог Давиденко Марія Олексіївна на Doc.ua
Лікар Терапевт, Ендокринолог Рикова Олена Іванівна на Doc.ua
Терапевт-ендокринолог завжди шукає індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів та ендокринної системи