Сторінка 15: Ендокринологи в Києві

Лікар Ендокринолог Лузан Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог. Проводить консультативний прийом, складає індивідуальну схему лікування, веде пацієнтів з хронічною патологією, оцінює результати УЗ-діагностики, МРТ, гормональних показників. Лікує такі захворювання, як: ожиріння, цукровий діабет, гіпотеріоз, гіперандрогенію, захворювання наднирників.
Лікар Ендокринолог Штабровська Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог вищої категорії
Лікар Ендокринолог Большова Олена Василівна на Doc.ua
Большова Олена Василівна
Доктор медичних наук
Лікар-ендокринолог вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Досконало володіє всіма методами діагностики і лікування хвороб ендокринних залоз.
Верітас на Вишгородській
Вул. Вишгородська, 69на карті
Подільськийм. Мінська
Лікар Ендокринолог Ковтун Оксана Володимирівна на Doc.ua
Дитячий ендокринолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань щитовидної залози, проблем надмірної ваги у дітей і підлітків, патології росту, гіпоталамічного синдрому, затримки фізичного і статевого розвитку. Проводить обстеження та профілактичне спостереження дітей з груп ризику (при наявності ендокринної патології в родині)
Лікар Ендокринолог Каретник Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна є дитячим ендокринологом, займається питаннями відставання в рості і репродуктивному дозріванні, метаболічними порушеннями, гінекологічними порушеннями у дівчаток ендокринного походження, діабет і тиреопатології.
Лікар Ендокринолог Любчак Наталія Григорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології. Проводить збір історії хвороби; огляд і пальпацію щитовидної залози і лімфовузлів; призначення додаткових аналізів в залежності від скарг і результатів огляду. Лікує захворювання щитовидної залози, захворювання гіпоталамо-гіпофізарної системи, наднирників, порушення обміну речовин. Приймає пацієнтів з надмірною вагою, посиленим серцебиттям, пітливістю і швидкою втомлюваністю.
Лікар Ендокринолог Петровська Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар ендокринолог володіє методами діагностики і лікування захворювань ендокринної системи. Має другу кваліфікаційну категорію.
Лікар Гінеколог, Дієтолог, Ендокринолог Подопрєлова Олена Костянтинівна на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар веде консультативні прийоми пацієнток, а також проводить кольпоскопію і УЗД жіночих статевих органів. Залежно від індивідуального випадку підбирає необхідні методи контрацепції і гормональної терапії. Займається лікуванням патологій шийки матки, стресового нетримання сечі, лікує порушення менструального-оваріального циклу, метаболічний синдром. Експерт європейського рівня по антивіковій терапії
Лікар Ендокринолог Ульянченко Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - лікар-ендокринолог, має вищу категорію, здійснює лікування хвороб щитовидної залози, патологій надниркових залоз, цукрового діабету та його ускладнень.
Лікар Онколог, Хірург, Ендокринолог Стельмах Ганна Орестівна на Doc.ua
Онколог, хірург вищої категорії, ендокринолог другої категорії, Проводить діагностику хвороб ендокринної системи, а також їх лікування, консультації щодо необхідності оперативного втручання і підготовці до нього і ін.