Лікар Ендокринолог, Нутриціолог Горбачова Ірина Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Горбачова Ірина Вікторівна

Лікар другої категорії
Ірина Вікторівна лікар-ендокринолог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань ендокринної системи у дорослих і дітей: гіпоталамо-гіпофізарної системи, щитовидної залози, йододефіцитних станів, цукрового діабету 1 і 2 типів, наднирників, ожиріння, поліендокринопатій, порушень фізичного і статевого розвитку у дітей.

Перевірені відгуки про лікаря 34 відгуки

Маргарита 04 Квітень 2024
Лікар дуже гарно пояснює, все зрозуміло, відповіла на всі наші запитання. Лікуємося, думаємо звертатися до лікаря і надалі. Ми дуже задоволені
Поліна 07 Березень 2024
Я дуже задоволена роботою лікаря, мені сподобалося як лікар ставилася до дитини. Лікар відповіла на всі мої питання, у мене було багато питань, на всі питання отримала відповіді. Лікар дала гарні рекомендації, дуже зрозуміло все пояснила. Лікар молодець!
Світлана 24 Лютий 2024
Лікар хороший, питань немає
Віра 22 Лютий 2024
 Сподобався нам візит. Лікар все доступно пояснив, детально все розповів. Повністю задоволені візитом.
Володимир 22 Лютий 2024
 Нормально пройшов візит. Мені дуже сподобалося на візиті у цього лікаря.
Аліна 15 Лютий 2024
Чудова лікарка, відповіла на всі мої питання і проконсультувла навіть у тих, щодо яких я не сподівалася отримати інформацію, я дуже вдячна.
Маряна 15 Лютий 2024
Сподобалась лікарка, грамотна, уважна до деталей, все пояснила, дякую.
Вікторія 18 Січень 2024
Мені дуже сподобалася лікар, дуже компетентний лікар. До лікаря раніше вже зверталися. На даний час знаходжусь за кордоном, здавали аналізи, лікар онлайн надала нам професійну думку з приводу результатів аналізів і стану дитини. Консультацією залишилися задоволені
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Аліна 11 Січень 2024
Звичайна консультація, лікар сказала які потрібно зробити аналізи, призначила лікування. Ефективність консультації, побачу згодом, але наразі, спілкуванням із лікаркою залишилась задоволеною
16 Грудень 2023
Понравились - отношение, участие, рекомендации, вопросы, такие, глубокие, прям копание в проблеме. Хорошее назначение препаратов. Хороший врач и просто отличный человек.