Врач Эндокринолог, Нутрициолог Горбачева   Ирина Викторовна на Doc.ua

Отзывы о Горбачева Ирина Викторовна

Врач второй категории
Ирина Викторовна врач-эндокринолог специализируется на диагностике, лечении и профилактике заболеваний эндокринной системы у взрослых и детей: гипоталамо-гипофизарной системы, щитовидной железы, йододефицитных состояний, сахарного диабета 1 и 2 типов, надпочечников, ожирения, полиендокринопатий, нарушений физического и полового развития у детей.

Проверенные отзывы о враче 34 отзыва

Маргарита 04 Апрель 2024
Лікар дуже гарно пояснює, все зрозуміло, відповіла на всі наші запитання. Лікуємося, думаємо звертатися до лікаря і надалі. Ми дуже задоволені
Поліна 07 Март 2024
Я дуже задоволена роботою лікаря, мені сподобалося як лікар ставилася до дитини. Лікар відповіла на всі мої питання, у мене було багато питань, на всі питання отримала відповіді. Лікар дала гарні рекомендації, дуже зрозуміло все пояснила. Лікар молодець!
Світлана 24 Февраль 2024
Лікар хороший, питань немає
Віра 22 Февраль 2024
 Сподобався нам візит. Лікар все доступно пояснив, детально все розповів. Повністю задоволені візитом.
Володимир 22 Февраль 2024
 Нормально пройшов візит. Мені дуже сподобалося на візиті у цього лікаря.
Аліна 15 Февраль 2024
Чудова лікарка, відповіла на всі мої питання і проконсультувла навіть у тих, щодо яких я не сподівалася отримати інформацію, я дуже вдячна.
Маряна 15 Февраль 2024
Сподобалась лікарка, грамотна, уважна до деталей, все пояснила, дякую.
Вікторія 18 Январь 2024
Мені дуже сподобалася лікар, дуже компетентний лікар. До лікаря раніше вже зверталися. На даний час знаходжусь за кордоном, здавали аналізи, лікар онлайн надала нам професійну думку з приводу результатів аналізів і стану дитини. Консультацією залишилися задоволені
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Аліна 11 Январь 2024
Звичайна консультація, лікар сказала які потрібно зробити аналізи, призначила лікування. Ефективність консультації, побачу згодом, але наразі, спілкуванням із лікаркою залишилась задоволеною
16 Декабрь 2023
Понравились - отношение, участие, рекомендации, вопросы, такие, глубокие, прям копание в проблеме. Хорошее назначение препаратов. Хороший врач и просто отличный человек.