Розклад на:
Врач: Ткачук Любов Анатоліївна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Ткачук Любов Анатоліївна

Ендокринолог

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

58 відгуків 26 лет опыта
  • років досвіду, 26
  • Дорослі і діти,

Лікар-ендокринолог вищої категорії спеціалізується на лікуванні аутоімунного тиреоїдиту (як з порушенням функції, так і без), дифузного, вузлового зоба, цукрового діабету (1, 2 тип), хвороб гіпоталамо-гіпофізарної системи, патологічних процесів в надниркових залозах, екстрагенітальної ендокринної патології у вагітних, йододефіцитних станів у дорослих і дітей ще

«Сіті Клініка+»

вул. Менделеєва, 10 б. На карті

Печерський , м.Деміївська, м.Дружби Народів, м.Либідська

Розклад на:

Лікар працює за попереднім записом
Залиште заявку на бажаний час

Немає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Освіта

• Чернівецький державний медичний інститут, лікувальний факультет (1992)
  • Клінічна ординатура на кафедрі ендокринології Київського державного медуніверситету (1999)
  • Аспірантура на базі Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка АМН України (2005)

Науковий ступінь - Кандидат медичних наук

Курси

Процедури, що виконує лікар

• Консультування щодо проблем безпліддя;
  • Діагностику і лікування захворювань ендокринної системи: цукровий діабет, патології щитовидної і паращитовидної залоз, гіпофізу, наднирників;
  • Амбулаторний прийом вагітних жінок з супутніми ендокринними захворюваннями.

Лікування захворювань

• Чоловіче безпліддя
  • Нецукровий діабет
  • Ожиріння
  • Цукровий діабет

Візит нам дуже сподобався. Лікар компетентний, спеціаліст високого рівня. Працював з дитиною підлітком. Зумів, підібрати правильні слова та методи. Ми продовжуємо з нею роботу, лікування протягом року.

Юлия, 17.08.2020

Все понравилось, все хорошо объяснили, показали, все нормально!

Валентина, 28.09.2016

Понравилась доктор! Любовь Анатольевна хороший врач, понравилось отношение к пациенту, очень внимательно выслушала, все рассказала, спокойно все!

Мария, 10.08.2016

Мне очень понравилась врач! Любовь Анатольевна уделила мне много времени, очень внимательно посмотрела всю историю болезни (это был первичный прием), задала много вопросов. И подробно объяснила мое состояние, суть болезни, а также методы лечения. Мне понравился такой подход, я поняла какие лекарства надо принимать и зачем. И просто как человек, Любовь Анатольевна мне очень понравилась, вежливая и внимательная.

Ирина, 23.06.2016

Очень довольна приёмом. Я моталась 6 лет по докторам, но никто не помог мне так, как Любовь Анатольевна за один приём. Хочу выразить огромное спасибо доктору!

Татьяна, 16.06.2016
Дивитися всі відгуки
Лікарі поблизу

Київська область

Печерський, Печерський

Шевченківський

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

Святошинський, Солом'янський

Лікар першої категорії.