Швидка допомога COVID-19.Більше інформації тут

Ткачук Любов Анатоліївна

Лікар вищої категорії
26 років досвіду
Дорослі та діти
Врач-эндокринолог высшей категории специализируется на лечении аутоиммунного тиреоидита (как с нарушением функции, так и без), диффузного, узлового зоба, сахарного диабета (1, 2 тип), болезней гипоталамо-гипофизарной системы, патологических процессов в надпочечниках, экстрагенитальной эндокринной патологии у беременных, йододефицитных состояний у взрослых и детей
Лікар працює за попереднім записомЗалиште заявку на бажаний час
Пн 17 Травень Вт 18 Травень Ср 19 Травень
Рейтинг лікаря
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Чернівецький державний медичний інститут, лікувальний факультет (1992)
  • Клінічна ординатура на кафедрі ендокринології Київського державного медуніверситету (1999)
  • Аспірантура на базі Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка АМН України (2005)

Лікування захворювань

Гіпервітаміноз D
Гіпертрихоз

Виконувані процедури

• Консультування щодо проблем безпліддя;
  • Діагностику і лікування захворювань ендокринної системи: цукровий діабет, патології щитовидної і паращитовидної залоз, гіпофізу, наднирників;
  • Амбулаторний прийом вагітних жінок з супутніми ендокринними захворюваннями.

Перевірені відгуки про лікаря

59 Відгуки
Владимир 05 Жовтень 2020
Доктор от Бога! Все понравилось.
Юлия 17 Серпень 2020
Візит нам дуже сподобався. Лікар компетентний, спеціаліст високого рівня. Працював з дитиною підлітком. Зумів, підібрати правильні слова та методи. Ми продовжуємо з нею роботу, лікування протягом року.
Валентина 28 Вересень 2016
Все понравилось, все хорошо объяснили, показали, все нормально!
Мария 10 Серпень 2016
Понравилась доктор! Любовь Анатольевна хороший врач, понравилось отношение к пациенту, очень внимательно выслушала, все рассказала, спокойно все!
Ирина 23 Червень 2016
Мне очень понравилась врач! Любовь Анатольевна уделила мне много времени, очень внимательно посмотрела всю историю болезни (это был первичный прием), задала много вопросов. И подробно объяснила мое состояние, суть болезни, а также методы лечения. Мне понравился такой подход, я поняла какие лекарства надо принимать и зачем. И просто как человек, Любовь Анатольевна мне очень понравилась, вежливая и внимательная.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ