Сторінка 22: Ендокринологи в Києві

Сьогодні, 17 Червня
4.7
Лікар Ендокринолог Резниченко Вікторія Михайлівна на Doc.ua
Лікар ендокринолог вищої категорії, напрямок діяльності якого полягає в діагностиці і лікуванні ендокринних захворювань у дорослих: цукровий діабет, ожиріння, гіпертиреоз, гіпотиреоз, нецукровий діабет, нефрогенний нецукровий діабет та ін.
4.5
Лікар Ендокринолог, Подолог Батировна Травня  на Doc.ua
Лікар-подолог, ендокринолог, спеціалізується на медичному апаратному педикюрі з використанням лез, догляду за діабетичною стопою, складних випадках вростання нігтьової пластини, видаленні мозолів різної складності і підошовних бородавок
4.5
Лікар Ендокринолог Гутаревич Галина Олександрівна на Doc.ua
Галина Олександрівна є висококласним фахівцем з питань діагностики та лікування захворювань, пов'язаних з порушенням обміну речовин, таких як: цукровий діабет, метаболічний синдром, ожиріння і. т. д. Також варто відзначити, що даний лікар крім величезної кількості лікувальних маніпуляцій проводить спільне ведення пацієнтів з іншими вузьконаправленими фахівцями
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Ендокринолог, Терапевт Бабина Галина Василівна на Doc.ua
Займається процесами комплексного лікування різних захворювань по ендокринології: хвороби щитовидної залози, цукровий діабет, гіперпролактинемія. Також виявляє ці захворювання у майбутніх мам і тих, хто збирається планувати вагітність.
Медичний центр «Айвімед»
Консультация эндокринолога — 350 грн. Повторная консультация эндокринолога — 250 грн. Консультация терапевта+эндокринолога — 400 грн. Повторная консультация терапевта+эндокринолога — 300 грн.
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Ендокринолог Кутас Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань ендокринної системи, захворювань щитовидної залози, паращитовидної залози, спостереження після операцій на щитовидній залозі, проводить консультації щодо необхідності оперативного втручання, консультації при підготовці до оперативних втручань.
Лікар Ендокринолог Хмелєва  Світлана  Анатоліївна на Doc.ua
Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті
Шевченківськийм. Берестейська
Лікар Ендокринолог Шепілова  Віта Леонідівна на Doc.ua
Шепілова Віта Леонідівна - це лікар-ендокринолог дитячий 2-ї категорії та лікар УЗД вищої категорії з 20-річним досвідом роботи. Основні напрямки практичної діяльності включають консультації дитячого ендокринолога та проведення ультразвукового дослідження у дітей. Вона також активно бере участь у спеціалізованих асоціаціях, таких як Українська асоціація фахівців УЗД. Лікар-ендокринолог займається лікуванням різноманітних захворювань, включаючи захворювання гіпоталамо-гіпофізарної системи, метаболічний синдром, захворювання щитовидної залози, патологію росту, порушення менструального циклу, порушення статевого розвитку та патологію надниркових залоз.
4.0
Лікар Терапевт, Ендокринолог Чорноконь Юлія Валентинівна на Doc.ua
Юлія Валентинівна надає лікарську допомогу пацієнтам з ендокринними патологіями. Проводить терапію захворювань щитовидної залози, серцево-судинної патології. Забезпечує супровід пацієнтів з вторинними артеріальними гіпертензіями
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
4.0
Лікар Ендокринолог Щегель  Анастасія  Олегівна на Doc.ua
Анастасія Олегівна - лікар ендокринолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних порушень, серед яких: підвищена та знижена робота щитовидної залози, аутоімунний тиреоїдит, діагностика порушень вуглеводного обміну, діабету 2 та 1 типу (підбір інсулінотерапії), гіпоталамічний синдром підліткового віку та у дорослих, порушення гормонального дисбалансу - діагностика та призначення лікування та ін.
1.2
Лікар Ендокринолог Корзун Юлія Василівна на Doc.ua