Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог Камінський Олексій Валентинович на Doc.ua

Відгуки про Камінський Олексій Валентинович

Доктор медичних наук
Досвідчений лікар-ендокринолог з багаторічним стажем, орієнтований на досягнення довгострокового результату лікування ендокринних захворювань і гормональних порушень у дорослих, вагітних і дітей. Знавець сучасних стандартів надання медичної допомоги пацієнтам дорослого і дитячого віку з ендокринною патологією, які існують в розвинених країнах (Європи, США), активно їх використовує в діагностиці та лікуванні з урахуванням індивідуального підходу до пацієнта

Перевірені відгуки про лікаря 37 відгуків

Єлізавета 10 Квітень 2024
Сподобалось відношення лікаря до мене.
Андрій 16 Листопад 2022
Ольга 03 Серпень 2022
Христина 12 Травень 2021
Ирина 17 Червень 2020
Ольга 27 Листопад 2019
Наталия 25 Вересень 2019
Аноним 21 Серпень 2019
Не все понравилось. Меня приняли с небольшим опозданием, визит длился не полчаса. Доктор в процессе разговора говорил что назначит препараты, но в итоге так и не назначил. Нужно было сдать анализы, хотя доктор говорил что эти препараты от анализов никак не зависят. Доктор сказал что назначения сделает после личного визита после анализов. Мне немного непривычно, ведь врачи могут корректировать назначение препаратов без повторного визита, хотя бы по телефону. Зачем повторный визит? Чтобы написать название препаратов? В целом, доктор профессионал, но я не уверена что буду у него лечиться.
Виталий 06 Березень 2019
Юлия 27 Лютий 2019
Больше всего мне понравился профессионализм доктора. В дальнейшем будем сотрудничать именно с этим доктором. Все на высшем уровне.