Лікар Ендокринолог Мельничук Анна Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Мельничук Анна Олександрівна

Анна Олександрівна має 10 років досвіду та спеціалізується на супроводі пацієнтів з ендокринною патологією: діагностика, лікування, консультативне ведення по таким напрямкам , як порушення гормональної функції щитоподібної залози (гіпотиреоз, тиреотоксикоз) , аутоімунний тиреоїдит (АІТ), хвороба Грейвса , ендокринні порушення в гінекології . Учасник науково-практичної конференції “Школа Ендокринолога EndoSchool” 2021, 2022, 2023 рр. Слухач авторського курсу Марії Черенько «Гіперандрогенія та патологія наднирників» , пройшла тематичне удосконалення на базі НМАПО ім. Шупика «Інсулінотерапія», 2022.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Катерина 26 Грудень 2015
Лікар чудовий, мені все дуже сподобалося. Дуже позитивно, підтримує зі мною контакт, у меня все виходить.
Ольга 28 Березень 2015
Врач умеет слушать, внимательная. Понравилась простотой, доступно все объясняла. У меня не было страха перед доктором.
Микола 30 Серпень 2014
Лікар з обережністю відноситься до пацієнтів, ставить багато запитань для формування точного діагнозу. Професіонал своєї справи.