Львов

Страница 8: Акушеры-гинекологи в Львове

Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Лисович  Соломія  Богданівна на Doc.ua
Врач второй категории
Акушер-гінеколог, володіє лапаротомними та лапароскопічними видами операцій на матці та додатках, проводить лікування непліддя та діагностику захворювань, що є причиною даної проблеми.
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Рурка  Светлана  Богдановна на Doc.ua
Светлана Богдановна – врач акушер-гинеколог, врач УЗИ. Имеет опыт работы более 19 лет. Приоритетными направлениями работы врача являются гинекология, беременность на разных терминах, ультразвуковая диагностика. Светлана Богдановна является сертифицированным специалистом по пренатальной диагностике.
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист Сегедий Лидия Игоревна на Doc.ua
Врач Акушер-гинеколог, Генетик Тенета Марьяна Михайловна на Doc.ua
Лікар Мар'яна Михайлівна Тенета є лікарем-генетиком, завідувачем відділення жіночої консультації. У неї друга категорія з генетики і перша з акушерства та гінекології. Вона Проводить медико-генетичне консультування щодо загрози вроджених дефектів плода, діагностику антифосфоліпідного синдрому, генітальний патологій. Також Ма'яна Михайлівна є автором кількох наукових робіт, написаних в Інституті спадкової патології НАМН України. Роботи лікаря надруковані в медичних виданнях.
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Ошуркевич  Орест  Евгеньевич на Doc.ua
Орест Евгеньевич высококвалифицированный врач акушер-гинеколог и врач УЗ-диагностики. Специализируется на ведении беременности любой сложности (аномалии беременности, выкидыш, замершая, внематочная беременность, многоплодная беременность). Проводит экспертное УЗИ больших сроков беременности, скрининги беременности
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Рачкевич Елена Станиславовна на Doc.ua
Врач-кандидат медицинских наук, квалифицированный специалист в акушерстве и гинекологии, специалист по ультразвуковой диагностике. Проводит УЗ-исследования, комплексное клинико-лабораторное обследование, назначает курс лечения
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Хусни Абдулазиз Газзи на Doc.ua
Кваліфікований лікар, в професійні інтереси якого входить діагностування та лікування хвороб жіночої репродуктивної системи. Також даний спеціаліст проводить медичне супроводження вагітності, забезпечуючи виявлення та профілактику можливих ускладнень.
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Юкало Мария Васильевна на Doc.ua
Акушер-гинеколог проводит гинекологический осмотр, используя для этого различные методы диагностики на наличие патологий в организме женщин. Берет материал на исследования, устанавливает ВМС, занимается ультразвуковым исследованием органов малого таза и молочных желез. Подбирает пациентам современные методы контрацепции
Врач Акушер-гинеколог Красівська Лідія Ярославівна на Doc.ua
Красівська Л. Я. є лікарем-гінекологом вищої категорії. Лідія Ярославівна займається діагностикою та лікуванням ендокринних порушень у гінекології, лікуванням безпліддя. Також лікар Красівська лікує патологію шийки матки і запальні захворювання. Вона проводить кольпоскопію, лазерну вапоризацію, УЗ- діагностику в акушерстві та гінекології.
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист Стружинська Ірина  Богданівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається лікуванням дисгормонального стану у жінок та дівчат. Спеціаліст проводить консультації з планування сім'ї, спеціалізується на підготовці до пологів жінок, корекції патологічних станів вагітності, комплексного ведення вагітності тощо.
chevron_left
Показать еще 10 Врачиautorenew
8 9 10 chevron_right