Львов

Страница 8: Акушеры-гинекологи в Львове

Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Конофольская Александра  Івановна на Doc.ua
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карте
Франковский
Врач Косметолог, Генетик, Гинеколог, Акушер-гинеколог Титовец Юрий Анатольевич на Doc.ua
Акушер-гинеколог высшей категории, специалист по эстетической медицине сертифицированный тренер по интимной пластике. Доктор имеет экспертный уровень лечения патологий шейки матки. В косметологии проводит инъекционные методы (ботулинотерапия, филеры, контурная и объемная пластика)
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Годиш Олександр Ярославович на Doc.ua
Лікар Годиш О.Я. є досвідченим акушером-гінекологом, спеціалістом із прийняття пологів (включно із ускладненими випадками), кесарського розтину, оперативного лікування різноманітних патологій шийки матки радикального та органозберігаючого характеру.
Novo (Ново)

Консультація без огляду - 110 грн., огляд+зішкряб - 280 грн., консультація з оглядом, зішкрябом та УЗД - 420 грн.

вул. Пилипа Орлика, 4на карте
Врач Гинеколог, Акушер-гинеколог Надіжко Вальдемар Володимирович на Doc.ua
Вальдемар Володимирович ‒ кваліфікований спеціаліст з питань вагітності та акушерства. Спеціалізується на лікуванні ускладнень, що виникають під час вагітності.
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карте
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Бісярін Олег Юрійович на Doc.ua
Бісярін Олег Юрійович
Олег Юрійович є висококваліфікованим хірургом, спеціалістом з оперативної та лапароскопічної гінекології, фахівцем у пластичній та реконструктивній гінекології. Свою майстерність та знання Олег Юрійович вдосконалював у провідних клініках Франції, Австрії, Німеччини.
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карте
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Лисович  Соломія  Богданівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, володіє лапаротомними та лапароскопічними видами операцій на матці та додатках, проводить лікування непліддя та діагностику захворювань, що є причиною даної проблеми.
СаВаМед
вул. Донцова, 20/2ана карте
Лычаков
Врач Акушер-гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-специалист, Гинеколог Палига Ігор Євгенович на Doc.ua
Ігор Євгенович першим в Україні допоміг досягти вагітності після процедури заморожування ембріонів методом вітрифікації. Більш того, Ігор Євгенович першим у Західній Україні здійснив ряд складних репродуктологічних процедур. Своїм досвідом лікар ділиться на різноманітних форумах, конференціях, радіо- та телепередачах, у наукових статях.
Альтернатива, клініка репродукції людини
вул. Героїв УПА, 73на карте
Кульпарків
Вызов на дом
Врач Гинеколог, Акушер-гинеколог Солига Галина Николаевна на Doc.ua
Врач гинеколог. Специализируется на лечении эрозии шейки матки, дисплазии шейки матки, лечении бактериального вагиноза, лечении кольпита и др.
Оксфорд Медикал на ул. Зубровская
ул. Зубровская, 21на карте
Сиховский
Оксфорд Медикал на пр. Черновола
пр. В. Черновола, 45А, корпус 9на карте
Врач Генетик, Акушер-гинеколог Тенета Марьяна Михайловна на Doc.ua
Лікар Мар'яна Михайлівна Тенета є лікарем-генетиком, завідувачем відділення жіночої консультації. У неї друга категорія з генетики і перша з акушерства та гінекології. Вона Проводить медико-генетичне консультування щодо загрози вроджених дефектів плода, діагностику антифосфоліпідного синдрому, генітальний патологій. Також Ма'яна Михайлівна є автором кількох наукових робіт, написаних в Інституті спадкової патології НАМН України. Роботи лікаря надруковані в медичних виданнях.
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карте
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Наунко Юлія Олександрівна на Doc.ua
Врач специализируется на лечении патологий шейки матки, воспалительных заболеваниях органов малого таза, эндометриоза, кист яичников, послеродовых травм, недержании мочи, опущении/выпадении органов малого таза, фибромиоме матки. Консультирует по поводу бесплодия, планирования беременности, понижения либидо, атрофических процессов в менопаузе. Обладает интимной контурной пластикой (послеродовое восстановление), методикой радиоудаления эрозий, кондилом.