Клиника Поліклініка «Medikaver»

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Травматологія, Хірургія ще

Medicover – це міжнародна мережа медичних закладів з європейським рівнем сервісу та високими стандартами якості обслуговування пацієнтів. Поліклініка у Рясному – вже третій медзаклад Медікавер у Львові ще

• Нд: вихідний

вул. Ковалика, 1а. На карті

Шевченківський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Європейська медицина стала ближчою для мешканців Рясного. Пройти експертну УЗ-діагностику, здати всі необхідні аналізи чи оформити листок непрацездатності вже з червня можливо в новій Поліклініці Медікавер, що відкривається у Львові на вул. Професора Ковалика, 1а.

Напрями, за якими у поліклініці надаються медичні послуги:

• педіатрія;
  • гінекологія;
  • сімейна терапія;
  • кардіологія;
  • невропатологія.

На першому поверсі сучасної триповерхової будівлі, приймають гінекологи, в яких можна не тільки пройти плановий медичний огляд, отримати допомогу при скаргах, але й встати на облік з приводу вагітності. Як і у всіх медичних закладах Медікавер в Україні, і в цій поліклініці кожна вагітна отримує індивідуальний супровід у режимі 24/7. Це дозволяє майбутнім мамам залишатись спокійними та впевненими протягом усіх дев’яти найщасливіших місяців у житті.

Я думав, що буде більш повний огляд з боку неврології. Пройти діагностику в клініці не можна, була суто консультація з неврологом.

Михайло, 15.02.2020

Мені сподобалося все, і відношення працівників клініки й сама клініка.

Катерина, 18.01.2020

Персонал дуже привітний, в клініці дуже затишно.

Олександр, 08.11.2019

Хочу позначити, що до самого огляду в мене немає питань. Лікар робила огляд, як і інші сімейні лікарі в котрих я була. Є питання до сервісу клініки! Головне питання, чому тут не можуть виписувати лікарняні? Якщо пацієнт хворий, то лікар виписує лікарняний. Якщо лікар, чи клініка не можуть виписати лікарняний, то що то за клініка та лікар? Через відсутність змоги виписати лікарняний, мені довелося чекати близько години, доки адміністратор знайде лікаря, котрий зможе мене прийняти та виписати лікарняний. Потім, мені потрібно було їхати на Антоновича. Про що мені було сказано так, ніби це є стандартною процедурою. Навіть, повну адресу, мені потрібно було спитати самостійно.

Олена Іскімжи, 05.10.2019