Клиника Медичний центр Medicover

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Пульмонологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Аптека в клинике,
  • Детская комната,

Поліклініка «Medicover» є частиною великої європейської мережі медичних центрів Medicover, турбота яких вже давно завоювали довіру і повагу мільйонів людей Центральної та Східної Європи. Відтепер і українці користуються послугами абсолютної якості. Поліклініка працює щодня і допоможе саме тоді, коли ви цього найбільше потребуєте. В зручний і найкомфортніший для вас спосіб. ще

• Нд: вихідний

вул. Антоновича, 102. На карті

Франківський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У поліклініці «Medicover» проводиться лікування дорослих і діток, які можуть бути впевнені у точній діагностиці і повній безпеці кожного кроку лікування. Філософія поліклініки «Medicover» – дбати про комфорт пацієнтів, і беззаперечній увазі до кожної деталі лікування. На базі поліклініки працює власна потужна діагностична лабораторія, яка пройшла атестацію Держстандарту України. Лабораторія забезпечує проведення унікальних і навіть рідкісних для Львова досліджень.

«Medicover» у Львові – це поліклініка і безпечна і високотехнологічна хірургія.

Хірурги медичного центру «Medicover» працють у першому на Західній Україні, спроектованому за принципами ергономіки європейської хірургії, лапароскопічному блоці. Ми дбаємо про пацієнта на кожному етапі лікування, забезпечуємо цілодобове електронне спостереження за кожним пацієнтом, гарантуємо безпеку навіть найменшим діткам. Адже «Medicover» спеціалізується на дитячій хірургії і проводить безпечні ювелірні оперативні втручання навіть діткам від кількох місяців життя.

Послуги медичного центру «Medicover»:

• педіатрія;
  • сімейна медицина і терапія;
  • офтальмологія;
  • ортопедія та травматологія;
  • дитяча травматологія;
  • психотерапевтична служба;
  • ларингологія;
  • дерматологія і естетична медицина:
    • мезотерапія;
    • біоревіталізація;
    • уколи Ботоксу;
    • об’ємна і контурна пластика;
  • лазерна косметологія:
    • епіляція;
    • глибоке дермальне омолодження;
    • лікування акне і пігментації.
  • хірургія;
  • дитяча хірургія діток навіть від кількох місяців життя;
  • щелепно-лицева хірургія;
  • радіохвильова хірургія;
  • проктологія:
    • малоінвазивні операції при початкових стадіях геморою (перев’язка гемороїдальних артерій під контролем ультразвуку, лігування латексними кільцями);
    • сфінктеропластика при недостатності анального сфінктера;
    • радикальні операції з приводу хронічного геморою, анальних тріщин;
    • радикальне висічення епітеліальних куприкових ходів, доброякісних новоутворів парианальної ділянки;
    • трансанальне висічення доброякісних пухлин прямої кишки.

Переваги медичного центру «Medicover»:

• викликати сімейного лікаря можна додому;
  • забір аналізів на дому;
  • електронний доступ до особистої медичної картки;
  • догляд 24 години на добу;
  • комфортабельні зручні палати.

Обладнання медичного центру «Medicover»:

• лапароскопічний хірургічний блок (єдиний у Західній Україні), спроектований за принципом ергономіки сучасної європейської хірургії. Він має камери FULL HD, новітній хірургічний інструментарій, весь спектр електро- та ультразвукових скальпелів останніх технічних розробок;
  • SMART-операційна з системами для мінімально інвазивної хірургії, в якій проводиться поетапна стерилізація інструментів, що забезпечує безпеку кожного пацієнта;
  • унікальна лазерна система, яка включає в себе неодимовий і александритовий лазери і розроблена для краси жіночого обличчя і тіла.

Повністю залишився задоволений роботою лікаря. Дякую.

Ігор, 02.10.2018

В клініці дуже гарна атмосфера. Працюють хороші спеціалісти, надзвичайно гарне відношення до пацієнтів. Відчувається, що всі стараються і хочуть допомогти якомога швидшому одужанню пацієнтів.

Оксана, 02.10.2018

Нам довелося чекати на прийом понад 40 хв. Дякуємо за розуміння.

Олена, 30.07.2018

Дуже гарний акваріум, досить гарна ігрова зона для дітей.

Софія, 06.07.2018

Загалом все відбулося вчасно: одразу зустріли, провели, прийняли. В цій клініці обслуговуюсь не перший раз і завжди лишаюсь задоволена результатом. Дякую щиро за обслуговування.

Северин, 02.07.2018
Филиалы сети