Львов

Страница 7: Акушеры-гинекологи в Львове

Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Півоварова Тетяна Павлівна на Doc.ua
Тетяна Павлівна є кваліфікованим спеціалістом із ультразвукової діагностики у гінекології та фахівцем з пренатальної діагностики, досконало володіє процедурою гістероскопії, займається спостереженням вагітності та діагностикою захворювань молочних залоз, патології шийки матки.
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Гуняк Лілія Дмитрівна на Doc.ua
Лілія Дмитрівна є лікарем с багаторічним досвідом клінічної практики, допомогла багатьом жінкам стати здоровими та завагітніти. Лікар володіє усім спектром досліджень у гінекології, проводить терапію усіх гінекологічних захворювань та непліддя. Також Лілія Дмитрівна спеціалізується на репродуктології (підготовка до вагітності, діагностика та лікування безпліддя), невиношуванні вагітності, веденні вагітності, патології шийки матки (ерозія, дисплазія, ПВІ), клімактеричних розладах, порушенні менструального циклу, кровотечі, ТОРЧ-інфекції, міомах, ендометріозах, гіперплазії ендометрія, нетриманні сечі та інше).
Врач УЗИ-специалист, Акушер-гинеколог, Гинеколог Бевз  Юрій  Анатолійович на Doc.ua
Лікар має багаторічний досвід і спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, статевих інфекцій, порушень менструального циклу. Юрій Анатолійович володіє різними методами лікування гінекологічних захворювань, а також самостійно проводить ультразвукову діагностику.
Центр літотрипсії
Консультація гінеколога - 200 грн. Консультація з оглядом - 450 грн.
вул.Огієнка, 3на карте
Галицкий
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Ельяшевська Ірина Іванівна на Doc.ua
Ельяшевська Ірина Іванівна
Врач второй категории
Ірина Іванівна - спеціаліст, професійна діяльність якого полягає у виявленні та усуненні порушень жіночої репродуктивної системи, таких як інфекційні хвороби (серед яких, насамперед, захворювання що передаються статевим шляхом), запалення різного рівня складності та характеру походження і т. д. Також даний фахівець проводить консультації для вагітних
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Пицик Галина Васильевна на Doc.ua
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карте
Франковский
Врач Гинеколог, Акушер-гинеколог Ковалишин Орыся  Анатольевна на Doc.ua
Детский и подростковый гинеколог первой категории, лечит ювенильные маточные кровотечения, аменореи, неспецифические воспалительные заболевания наружных половых органов, пульмовагиниты, мастопатии
Врач Акушер-гинеколог, Репродуктолог Жемела Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна спеціалізується на лікуванні жіночого непліддя, статевих інфекцій. Володіє усім спектром досліджень у гінекології, здійснює всебічну терапію гінекологічних захворювань, консервативну терапію непліддя.
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Мокра Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна є лікарем гінекологом, що працює більше 20 років. Вона отримала вищу кваліфікаційну категорію в медицині. Лікує всі захворювання, що передаються статевим шляхом, проводить ультразвукову діагностику.
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карте
Франковский
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Коритко  Олександр  Олександрович на Doc.ua
Коритко Олександр Олександрович
Акушер-гінеколог, має вищу категорію, виконує необхідні діагностичні та лікувальні процедури, у тому числі проводить ультразвукову діагностику. Займається лікуванням гінекологічних патологій, жіночого непліддя та ін. Кандидат медичних наук.
Врач Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Гинеколог Босяк Юлія Василівна на Doc.ua
Лікар Босяк Ю.В. займається веденням подружніх пар, що мають проблему непліддя. Юлія Василівна володіє різноманітними методиками репродуктивних технологій, здійснює широкий спектр діагностичних досліджень, включно з гістерскопією, кольпоскопією та ін.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Стоимость консультации как репродуктолога - 200 грн., как акушера-гинеколога - 300 грн.

вул. Героїв УПА, 73на карте
Кульпарків