Львів

Сторінка 7: Акушери-гінекологи в Львові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Кожема Ірина Ярославівна на Doc.ua
Ірина Ярославівна є успішним спеціалістом у галузі репродуктології та гінекології. Займається лікуванням широкого спектру захворювань репродуктивної системи, а також консультацією сімейних пар з питань планування вагітності, лікування складних форм жіночого непліддя, всім спектром послуг ДРТ (допоміжні репродуктивні технології), допомогає при невиношувані вагітності весь спектр послуг ДРТ (допоміжні репродуктивні технології), допомога у невиношуванні вангітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бевз Юрій Анатолійович на Doc.ua
Лікар має багаторічний досвід і спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, статевих інфекцій, порушень менструального циклу. Юрій Анатолійович володіє різними методами лікування гінекологічних захворювань, а також самостійно проводить ультразвукову діагностику.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ковальчук  Олена  Євгенівна на Doc.ua
Висококваліфікований лікар з численною кількістю курсів, семінарів та конференцій. Спеціаліст, що надає широкий спектр послуг з максимально точним результатом. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Піцик Галина Василівна на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Баніра  Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна - лікар гінеколог. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз, УЗД щитовидної залози, підбір схеми лікування. Лікує інфекції, які передаються статевим шляхом. Юлія Володимирівна є компетентним фахівцем з встановлення/видалення внутрішньоматкових спіралей.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ковалишин Орися Анатоліївна на Doc.ua
Дитячий і підлітковий гінеколог першої категорії, лікує ювенільні маткові кровотечі, аменореї, неспецифічні запальні захворювання зовнішніх статевих органів, пульмовагініти, мастопатії
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Мокра Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна є лікарем гінекологом, що працює більше 20 років. Вона отримала вищу кваліфікаційну категорію в медицині. Лікує всі захворювання, що передаються статевим шляхом, проводить ультразвукову діагностику.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Конофольська Олександра Іванівна на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Генетик, Гінеколог, Косметолог Тітовець Юрій Анатолійович на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, спеціаліст з естетичної медицини сертифікований тренер з інтимної пластики. Лыкар має експертний рівень лікування патологій шийки матки. В косметології проводить ін’єкційні методи (ботулінотерапія, філери, контурна та об’ємна пластика)
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Годіш Олександр Ярославович на Doc.ua
Лікар Годиш О.Я. є досвідченим акушером-гінекологом, спеціалістом із прийняття пологів (включно із ускладненими випадками), кесарського розтину, оперативного лікування різноманітних патологій шийки матки радикального та органозберігаючого характеру.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 chevron_right