Львів
«VeroMed»

«VeroMed»

add_box Акушерство Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«VeroMed» – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Щирецька 36/5на карті
Залізничний

VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням.
Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта.

Лікарі медичного центру «VeroMed» постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного працівника. Медичний центр “VeroMed” обладнаний своєю сучасною лабораторно-діагностичною базою.

На сьогоднішній день для Вас функціонують наступні напрямки медицини:

• флебологія
  • хірургія та пластична хірургія
  • трихологія та трансплантація волосся
  • дерматологія
  • ендокринологія
  • гастроентерологія
  • сексологія
  • УЗ-діагностика

Комплексний підхід – це основний принцип в роботі центру.
Тому, що найкращий результат при лікуванні багатьох захворювань може дати лише спільна робота лікарів різних спеціальностей.

МЦ «VeroMed» забезпечує:

• безпеку лікування та проведених процедур;
  • тільки необхідні для кожного конкретного випадку діагностичні та лікувальні призначення;
  • повну конфіденційність в будь-яких питаннях.

В медичному центрі «VeroMed» проводять:

• ультразвукову діагностику судин та лазерне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок;
  • склеротерапію судинних “зірочок” на ногах, лікування трофічних виразок;
  • заміри та підбір компресійного трикотажу (лікувального та профілактичного) провідних фірм Європи;
  • трансплантацію волосся методом FUE; пересадку волосся в зону бороди та брів;
  • реконструкція волосся, лікування шкіри голови, плазмо- та мезотерапію;
  • безопераційне лікування геморою, лігування латексними кільцями;
  • лікування запальних та онкологічних захворювань товстої кишки і аноректальної зони;
  • дерматоскопію, кріодеструкцію, кріомасаж обличчя, діатермокоагуляцію;
  • діагностику родимок та раку шкіри, видалення новоутворів шкіри (папіломи, бородавки, невуси);
  • лікування сечокам’яної хвороби, еректильної дисфункції, варикоцеле, циститу;
  • лікування чоловічого безпліддя, нетримання сечі, простатиту;
  • забір крові та аналізи;
  • повний спектр косметологічних процедур, включаючи сучасні ін’єкційні методики;
  • біоревіталізацію, ботокс, пілінги, ELOS-епіляцію та ELOS-омолодження ;
  • профілактику, діагностику та лікування болів голови та спини, головокружіння та шуму, запаморочення, тривоги та депресії, безсоння;
  • діагностику, лікування та профілактику хвороб серця;
  • електрокардіограму та ехокардіограму серця;
  • мануальну терапію, Су-Джок терапію, грязетерапію, моксотерапію, вакуумну терапію, аурікотерапію;
  • загально-оздоровчий та лікувальний масаж, хиджаму , остеопатію;
  • навколосуглобові та внутрішньосуглобові ін'єкції;
  • накладання фіксуючої пов’язки та полімерного гіпсу, пункцію суглобу, кінезіотейпування;
  • лікування серонегативних спондилоартритів, системних захворювань, ревматоїдних атритів, синдрому Рейно, остеоартриту, остеопорозу, ревматизму;
  • УЗД-обстеження (щитоподібної та підшлункової залози, черевної порожнини і нирок, )та інші процедури.

МЦ високо цінує не лише Ваше здоров’я, але й Ваш час. Тому без будь-яких черг Ви можете пройти діагностику та лікування в центрі, попередньо записавшись на прийом.
Головна ціль – здоровий і задоволений пацієнт!

Медичний центр «VeroMed» - це обслуговування високого рівня і відповідальність за кожного пацієнта.

Максим 25 Квітень 2024
У самій клініці дуже все акуратно, чисто та досить комфортно. Персонал надзвичайно привітний та уважний.
Олександр 24 Квітень 2024
Клініка не сподобалася, не клієнтоорієнтований персонал.
Сергій 12 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у клініці. Добре все було, є дуже багато в переліку хороших медичних послуг і багато кваліфікованих спеціалістів, до яких можна звернутися за допомогою. Мені все підходить у цій клініці.
Тетяна 12 Квітень 2024
Супер все було у цій клініці. Обслуговування на високому рівні, допомога та відношення зі сторони персоналу дуже сподобалися, всі послуги були надані повною мірою і  дуже якісно.
Валерія 08 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було добре, персонал ввічливий