Львів
«VeroMed»

Відгуки про клініку «VeroMed»

add_box Акушерство Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«VeroMed» – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Щирецька 36/5на карті
Залізничний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
46 відгуків
Максим 25 Квітень 2024
У самій клініці дуже все акуратно, чисто та досить комфортно. Персонал надзвичайно привітний та уважний.
Олександр 24 Квітень 2024
Клініка не сподобалася, не клієнтоорієнтований персонал.
Сергій 12 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у клініці. Добре все було, є дуже багато в переліку хороших медичних послуг і багато кваліфікованих спеціалістів, до яких можна звернутися за допомогою. Мені все підходить у цій клініці.
Тетяна 12 Квітень 2024
Супер все було у цій клініці. Обслуговування на високому рівні, допомога та відношення зі сторони персоналу дуже сподобалися, всі послуги були надані повною мірою і  дуже якісно.
Валерія 08 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було добре, персонал ввічливий
Романна 05 Квітень 2024
Клініка сподобалася, дуже гарна і чистенька, дівчатка гарно обслуговують
Галина 05 Квітень 2024
Клініка хороша, чистесенька. Я задоволена роботою клініки. В клініці дуже хороші спеціалісти
Вікторія 04 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Юлія 29 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.Все пройшло нормально, дуже хороше обслуговування у цій клініці. Все було на досить пристойному рівні.
Діана 27 Березень 2024
Клініка хороша, зручна, комфортна. Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було добре.
5 chevron_right