Івано-Франківськ
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Грущак Мар'яна Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Грущак Мар'яна Михайлівна

Акушер-гінеколог проводить діагностичні та лікувальні процедури у жінок. У своїй роботі використовує проведення цитології, конізації, лабіопластики, кольпоскопії. Лікує весь спектр гінекологічних проблем і захворювань, бореться з безпліддям у пацієнтів, веде облік вагітності

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Юлія 03 Квітень 2024
Прийом сподобався, хороший лікар, буду звертатися ще
Ольга 06 Березень 2024
Все сподобалося на візиті, пройшло все добре.
Ірина 04 Березень 2024
Візит пройшов класно. Все супер було. Лікар  дуже кваліфікований спеціаліст, доступно все розказав, чітко все пояснив, назначив всі додаткові обслідування.Видно що людина на своєму місці - просто молодець.Обов'язково ще прийду на візит до цього лікаря.
Маряна 04 Березень 2024
Дуже гарна лікарка. Рекомендую
Марія 10 Лютий 2024
Лікар компетентна, спокійна, добра, зрозуміло все пояснює, ставить точні питання. Все було супер
Світлана 22 Листопад 2023
Мені дуже сподобалось, лікар мені все розповіла. Все, що я хотіла почути, я почула, тому все дуже добре
Люба 15 Листопад 2023
Мар'яна Михайлівна дуже добрий фахівець, дуже все добре пояснила. Питань ніяких немає.
Вероніка 04 Листопад 2023
Все гаразд я дуже задоволена, лікар професійно надала мені консультацію, скерувала на додаткові аналізи, які мені потрібні, щоб вияснити яка причина мого стану. Буду відвідувати лікаря повторно, вже з результатами аналізів.
Христина 19 Січень 2022
Лікар фахівець, дуже сподобався. Гарне ставлення. Все супер.
Софія 19 Квітень 2019