Львів
Шпиталь Шептицького

Шпиталь Шептицького

Госпіталь
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Рентгенологія Терапія ... ще
Оплата карткою
Госпіталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров'я та кохання! Ми - унікальна медична установа, в якій з турботою та любов'ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослі, чи дітки. Наш медичний заклад було засновано ще 1903 року видатним українським благодійником митрополитом Андрієм Шептицьким. А сьогодні – Госпіталь це не просто лікарняний заклад, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професіоналізм від кожного працівника.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Озаркевича, 4на карті
Галицький

Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров’я та любові! Ми - унікальний медичний заклад, у якому з турботою та любов’ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослих, чи то діток.

Наш медичний заклад був заснований ще у 1903 році видатним українським благодійником митрополитом Андреєм Шептицьким. А сьогодні - Шпиталь це не просто лікарняна установа, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професійність від кожного працівника.

На сьогодні наша клініка у Львові надає широкий спектр послуг за такими напрямами:

• сімейна медицина
  • кардіологія
  • неврологія
  • ендоскопія
  • гінекологія
  • офтальмологія
  • хірургія (окреме хірургічне відділення)
  • дерматологія
  • проктологія
  • гастроентерологія
  • мамологія
  • масаж
  • фізична реабілітація (комплексний підхід реабілітаційної команди)
  • транспортування лежачих пацієнтів
  • 24/7 невідкладна медична допомога

А також: функціональна діагностика (ЕКГ, ЕХО, холтер, ДМАТ), УЗД, лабораторні дослідження, оренда реабілітаційного обладнання.

Проводимо вакцинацію, виїзну діагностику та ведення вагітності.

Тож зустрінемось у професійній клініці здоров’я та любові!

Яна 07 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Кароліна 02 Квітень 2024
Клініка дуже гарна, персонал приємний і ввічливий
Надія 23 Березень 2024
Сподобалася клініка, дуже добре все було.
Олег 17 Березень 2024
Клініка комфортна, дякую.
Людмила 13 Березень 2024
Пройшло все добре, все дуже сподобалося у клініці. Обслуговування  було на найвищому рівні.