Львів
IQMED

IQMED

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Психіатрія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
IQMED - клініка розумних медичних рішень. Місія IQMED - впровадження культури цілісного лікування й запобігання хронічним захворюванням заради покращення життя, використовуючи сучасні методи діагностики та лікування. Особливість IQMED - лікування “на стику спеціалізацій”, за потреби залучаючи до процесу лікування фахівців кількох суміжних напрямків.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Липова Алея, 15на карті
Галицький

IQMED -  приватна клініка у Львові, що надає медичну допомогу відповідно до актуальних стандартів української та західної медицини.
Унікальністю IQMED є  лікування хронічних захворювань “на стику спеціалізацій”, за потреби залучаючи до процесу лікування фахівців кількох напрямків. Для зручності пацієнтів розроблені комплексні програми діагностики та лікування, що дають змогу суттєво економити на вартості послуг.

У клініці діють центр ментального здоров’я та центр лікування цукрового діабету, де допомогу можуть отримати не лише пацієнти, що проходять лікування, а й члени їхніх сімей.

Напрямки роботи IQMED:

• функціональна діагностика

Також у клініці діє:

• денний стаціонар
  • пункт забору аналізів

Місією клініки є впровадження культури цілісного лікування та запобігання хронічним захворюванням заради підвищення якості життя. Розуміючи, що ефективне лікування досягається через співпрацю лікаря та пацієнта, фахівці клініки IQMED приділяють велике значення формуванню розуміння свого захворювання пацієнтами, роз’яснюючи призначення тих чи інших ліків, а не просто “виписують рецепти”.

Засновник клініки - лікар-психіатр Юрій Фільц.

Клініка IQMED - це медичний заклад, де фахова медична допомога поєднана з максимальним комфортом та зручністю для пацієнта.

Ганна 11 Березень 2024
Все добре було у клініці. Сама клініка сучасна та гарна, все у клініці так, як має бути.
Іванна 07 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все було чудово.
Анна 04 Березень 2024
Дуже все сподобалося у клініці.
Анна 04 Березень 2024
Клініка сподобалася, все добре пройшло.
Ольга 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.