Львів
IQMED

Відгуки про клініку IQMED

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Психіатрія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
IQMED - клініка розумних медичних рішень. Місія IQMED - впровадження культури цілісного лікування й запобігання хронічним захворюванням заради покращення життя, використовуючи сучасні методи діагностики та лікування. Особливість IQMED - лікування “на стику спеціалізацій”, за потреби залучаючи до процесу лікування фахівців кількох суміжних напрямків.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Липова Алея, 15на карті
Галицький
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
14 відгуків
Ганна 11 Березень 2024
Все добре було у клініці. Сама клініка сучасна та гарна, все у клініці так, як має бути.
Іванна 07 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все було чудово.
Анна 04 Березень 2024
Дуже все сподобалося у клініці.
Анна 04 Березень 2024
Клініка сподобалася, все добре пройшло.
Ольга 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Владислав 09 Січень 2024
Зручно було у клініці.
Ірина 20 Грудень 2023
У клініки не було відповідного обладнання для обстеження.
Каріна 18 Грудень 2023
Все добре відбулося. Персонал хороший. Одне тільки -  незручна локація клініки.
Світлана 20 Листопад 2023
Чудово клініка. Персонал, комфорт хороший. Вдруге вже в цій клініці - дуже все подобається. Дуже приємні лікарі.
Анастасія 09 Листопад 2023
На прийомі у лікаря нібито все добре було, але обслуговування в приватній клініці має бути трошки інакшим. Коли приходиш в іншу в клініку, то там тобі всі раді, з тобою вітаються. В цій клініці персонал проходить біля тебе по десять разів і не вітається, тільки коли ти заходиш в сам кабінет, тоді вже вітаються. З приводу прийому у лікаря, поки не можу сказати що я довіряю діагнозу, у мене поки відповіді немає, може дійсно так, а може причина проблеми надумана лікарем.