Львів

Сторінка 8: Акушери-гінекологи в Львові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Надіжко Вальдемар Володимирович на Doc.ua
Вальдемар Володимирович - Кваліфікований спеціаліст з питань вагітності та акушерства. Спеціалізується на лікуванні ускладнень, что виникають під час вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Бісярін Олег Юрійович на Doc.ua
Олег Юрійович є висококваліфікованим хірургом, спеціалістом з оперативної та лапароскопічної гінекології, фахівцем у пластичній та реконструктивній гінекології. Свою майстерність та знання Олег Юрійович вдосконалював у провідних клініках Франції, Австрії, Німеччини.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Лисович Соломія Богданівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Акушер-гінеколог, володіє лапаротомними та лапароскопічними видами операцій на матці та додатках, проводить лікування непліддя та діагностику захворювань, що є причиною даної проблеми.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Рурка  Світлана  Богданівна на Doc.ua
Світлана Богданівна - лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД. Має досвід роботи більше 19 років. Пріоритетними напрямками роботи лікаря є гінекологія, вагітність на різних термінах, ультразвукова діагностика. Світлана Богданівна являється сертифікованим спеціалістом з пренатальної діагностики.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Сегедій Лідія Ігорівна на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Генетик Тенета Мар'яна Михайлівна на Doc.ua
Лікар Мар'яна Михайлівна Тенета є лікарем-генетиком, завідувачем відділення жіночої консультації. У неї друга категорія з генетики і перша з акушерства та гінекології. Вона проводить медико-генетичне консультування щодо загрози вроджених дефектів плода, діагностику антифосфоліпідного синдрому, генітальний патологій. Також Ма'яна Михайлівна є автором кількох наукових робіт, написаних в Інституті спадкової патології НАМН України. Роботи лікаря надруковані в медичних виданнях.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Ошуркевич  Орест  Євгенович на Doc.ua
Орест Євгенович висококваліфікований лікар акушер-гінеколог та лікар УЗ-діагностики. Спеціалізується на веденні вагітності будь-якої складності (аномалії вагітності, викидень, завмерла, позаматкова вагітність, багатоплідна вагітність). Проводить експертне УЗД великих термінів вагітності, скринінги вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Рачкевич Олена Станіславівна на Doc.ua
Лікар-кандидат медичних наук, кваліфікований спеціаліст в акушерстві та гінекології, фахівець з ультразвукової діагностики. Проводить УЗ-дослідження, комплексне клініко-лабораторне обстеження, призначає курс лікування
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Хусні Абдулазіз Газзі на Doc.ua
Кваліфікований лікар, в професійні інтереси якого входить діагностування та лікування хвороб жіночої репродуктивної системи. Також даний спеціаліст проводить медичне супроводження вагітності, забезпечуючи виявлення та профілактику можливих ускладнень.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Юкало Марія Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог проводить гінекологічний огляд, використовуючи для цього різні методи діагностики на наявність патологій в організмі жінок. Бере матеріал на дослідження, встановлює ВМС, займається ультразвуковим дослідженням органів малого тазу і молочних залоз. Підбирає пацієнтам сучасні методи контрацепції
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
8 9 chevron_right