Львів
«Джерело»

«Джерело»

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:30 - 20:00 access_time_filled сб : 13:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Джерельна, 16а, кв. 6на карті
Шевченківський

У діагностичному центрі львівської клініки «Джерело» здійснюється УЗД гінекологічних захворювань, що мають ендокринну, проктологічну природу. Також на базі центру проводять кваліфіковану УЗД внутрішніх органів, щитоподібної та молочних залоз.

Ультразвукова діагностика є одним з найбільш інформативних методів виявлення проблем зі здоров’ям. УЗД допомагає отримати деталізовану картину стану організму, що дуже важливо на ранніх стадіях хвороби.

Завдяки роботі фахівців високого рівня, а також якісному новітньому обладнанню, діагностичні процедури, що проводяться у центрі, дають можливість отримати точні результати, достовірність яких сприяє визначенню діагнозу та ефективному подальшому лікуванню. Швидка та безболісна діагностика не має протипоказань та не потребує специфічної підготовки з боку пацієнта, виключення становить УЗД органів черевної порожнини та сечового міхура. Швидкість діагностичних процедур дозволяє відразу ж отримати результати та приступити до комплексної терапії.

За допомогою методів ультразвукової діагностики можна своєчасно виявити патології та хвороби:

• органів малого тазу (трансвагінальним датчиком);
  • печінки;
  • щитоподібної залози;
  • молочних залоз;
  • нирок.

Також спеціалісти центру займаються дослідженням прохідність маткових труб і спостереженням за змінами в яєчниках і матці протягом менструального циклу.

Ірина 18 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася.Все добре пройшло.
Галина 12 Листопад 2023
Все пройшло дуже добре, комфортно. Умовами, відношенням лікаря та проведенням прийому задоволена, за потреби-звертатимемося. Дякую!
Марія 10 Жовтень 2020
Клініка затишна. Дуже чиста та приємно було знаходитися, приємний персонал. Мені все сподобалось
Емма 03 Жовтень 2020
Клініка в не дуже гарному стані
Анна 29 Серпень 2020
Надалі буду користуватися послугами даної клініки.