Івано-Франківськ
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Маковійчук Ольга Василівна на Doc.ua

Відгуки про Маковійчук Ольга Василівна

Ольга Василівна має експертний рівень лікування патологій шийки матки. Спеціалізується на лікуванні та діагностичних дослідженнях щодо захворювань органів малого тазу у жінок, безпліддя, сучасних методах контрацепції та планування сім’ї. Володіє різноманітними методиками лікування патології шийки матки новітніми технологіями лазерної терапії та апаратом «Сургітрон»

Перевірені відгуки про лікаря 73 відгуки

Євгенія 23 Квітень 2024
Одразу видно що людина професіонал своєї справи, гарно проконсультувала, усе розповіла та показала. Під час огляду була делікатною та ввічливою. Візитом до неї залишилась задоволеною.
Валерія 11 Квітень 2024
Дуже сподобався прийом, лікар дуже точно описував що потрібно зробити, давав хороші рекомендації, був дуже толерантним, дуже сподобався лікар
Марія 04 Квітень 2024
Лікар все детально пояснив, та й загалом усе відбулось на найвищому рівні, тому мені усе підійшло.
Руслана 04 Березень 2024
Сподобалось що дуже конструктивно усе пояснила, допомогла. Побачила проблему, яку інші лікарі чи не бачили, чи просто не повідомляли про неї , а вона побачила, повідомила й надала рішення як її потрібно лікувати. З усіх лікарів, до яких я ходила, вона найкраще усе пояснила та надала допомогу. Відтепер, звертатимусь тільки до неї.
Наталія 04 Березень 2024
Сподобалась кваліфікація та компетенція лікаря, та й сама лікарка мені сподобалась.
Катерина 04 Березень 2024
Лікар добре, зрозуміло усе пояснила, взяла одразу аналізи. Консультація пройшла швидко та добре. Залишилась задоволеною.
Марія 31 Січень 2024
Все добре пройшло.
Ірина 22 Січень 2024
Лікарка чудова, фахівець своєї справи, прийом мені дуже сподобався, дякую.
Вікторія 19 Січень 2024
Задоволена візитом. Все пройшло комфортно. Отримала все що мені було потрібно від лікаря.
Сніжана 18 Січень 2024
Лікарка дуже добра людина, дійсно розбирається, я до неї вдруге звертаюсь і у мене є вже покращення завдяки її лікуванню. Рекомендую
5 6 7 8 chevron_right