Івано-Франківськ
Лікар онлайн
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Бартловська Олена Тарасівна на Doc.ua

Бартловська Олена Тарасівна

5 років досвіду
Дорослі
Олена Тарасівна спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань. Лікар регулярно відвідує профільні конференції з гінекології. У 2015 році лікар Бартловська проходила стажування у польській лікарні.
МЕДХАУЗ
ул. Грушевского, 22Ана карті
Старе місто
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Конференції, семінари, майстер-класи:

• 2011 р. – регіональна науково-практична конференція «Невиношування вагітності: преконцепційна підготовка та гормональна підтримка»;
  • 2012 р. – всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Рак шийки матки: актуальні питання діагностики та лікування».

Освіта

• 2005 р. – Бориславське медичне училище, диплом з відзнакою за спеціальністю «Сестринська справа», кваліфікація медичної сестри;
  • 2011 р. – Івано-Франківський національний медичний університет, факультет «Медичний», кваліфікація лікаря;
  • 2014 р. – заочна частина інтернатури за спеціальністю «Акушерство-гінекологія» на базі Івано-Франківського міського пологового будинку, очна частина на базі Обласного перинатального центру, на кафедрі факультету післядипломної освіти акушерства та гінекології Івано-Франківського національного медичного університету.

Курси

• 2015 р. – стажування по програмі обміну досвідом з закордонними колегами на базі Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SP ZOZ, Warszawa, Polska.

Виконувані процедури

• консультація;
  • огляд у кріслі;
  • призначення лікування.

Перевірені відгуки про лікаря

29 Відгуки
Марія 25 Грудень 2020
Лікар приємний, професійний. Лікар дуже сподобався.
Юлія 17 Грудень 2020
Дуже хороша лікар! Дуже хороша робота!
Ірина 30 Травень 2020
Лікар все гарно і доступно пояснила, дала мені рекомендації. Візит сподобався.
Юлия 03 Березень 2020
Лікар дуже гарно все розповіла по моїй проблемі. Мені все сподобалось
Оля 30 Січень 2018
Мені сподобалася Олена Тарасівна. Вона приємна лікарка. Планую ще раз до неї приходити.