Львов

Страница 10: Акушеры-гинекологи в Львове

Врач УЗИ-специалист, Гинеколог, Акушер-гинеколог Стружинська Ірина  Богданівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається лікуванням дисгормонального стану у жінок та дівчат. Спеціаліст проводить консультації з планування сім'ї, спеціалізується на підготовці до пологів жінок, корекції патологічних станів вагітності, комплексного ведення вагітності тощо.
Novo (Ново)
вул. Пилипа Орлика, 4на карте
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист Хоботна Іванна Михайлівна на Doc.ua
Іванна Михайлівна займається спостереженням вагітних, проводить профілактику та лікування патології шийки матки, неспецифічних запальних процесів, також спеціалізується на скринінгу різних термінів вагітності
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карте
Франковский
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Павлів-Салик Наталія Омелянівна на Doc.ua
Кваліфікований спеціаліст, в пріорітетні напрями роботи якого входить діагностика та профілактика патологій жіночої репродуктивної системи. Наталія Омелянівна проводить лікування доброякісніх новоутворень жіночих статевих органів, а також інф'екційних та запальних захворювань в області гінекології
4.5
Врач УЗИ-специалист, Акушер-гинеколог Лобозинська  Катерина  Володимирівна на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики, акушер-гінеколог, лікує порушення матково-плацентного кровообігу, запальні захворювання органів малого тазу, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом. Проводить введення ВМС, лікування під час вагітності супутніх патологій.
Врач Акушер-гинеколог Вардзаль  Ирина Романовна на Doc.ua
31год опыта
Врач проводит лечение бесплодия разного генеза, воспалительные заболевания наружных и внутренних половых органов, дизгормональные нарушения, перимеопаузальные и климактерические нарушения.
Врач УЗИ-специалист, Акушер-гинеколог Попович Наталія Богданівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та ультразвуковій діагностиці. Займається лікуванням запальних процесів жіночих статевих органів
Врач Акушер-гинеколог Файда  Галина  Вячеславовна на Doc.ua
Галина Вячеславовна специализируется на диагностике и лечении гинекологических заболеваний, патологий шейки матки, инфекций, передающихся половым путём, патологии эндометрия, дисгормональных заболеваний молочных желез. Также врач проводит планирование семьи (индивидуальный подбор контрацепции, экстренная контрацепция, введение и удаление ВМС) лечение отдельных форм бесплодия, ведение беременности.
Врач Акушер-гинеколог Вівчар Інна Юліанівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог діагностує і лікує запальні захворювання жіночих статевих органів, інфекції, що передаються статевим шляхом. Займається лікуванням жіночого безпліддя і невиношування вагітності різного походження. Спостерігає за станом жінки в усіх триместрах вагітності, підготовчому періоді перед пологами. Коригує клімактеричні розлади і призначає замісну гормональну терапію. Консультує пацієнток різного віку при порушенні менструального циклу. Самостійно викнує ультразвукову діагностику і кольпоскопію
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Корчинська Іванна Іванівна на Doc.ua
Лікар Корчинська І.І. займається лікуванням непліддя та супутньої гінекологічної патології у жінок. Іванна Іванівна досконало володіє кольпоскопічним методом обстеження, діагностикою методом гістероскопії та ехогістеросальпінгографії. Також Іванна Іванівна постійно відвідує різноманітні конференції та форуми, телепередачі та суспільні події, присвячені гінекології.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Вартість консультації як репродуктолога - 200 грн., як акушера-гінеколога - 400 грн.

вул. Героїв УПА, 73на карте
Кульпарків