Сторінка 29: Терапевти в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Ендокринолог, Терапевт Фьодорова Людмила Миколаївна на Doc.ua
Терапевт веде консультативні прийоми пацієнтів з патологіями внутрішніх органів. Також має досвід прийому пацієнтів з проблемами ендокринологічного характеру. Призначає відповідну схему лікування при таких захворюваннях, як алергія, бронхіальна астма, гастрит, нежить, тонзиліт, хворобах серцево-судинної системи, цукровому діабеті, ендемічному зобі
Лікар Сімейний лікар, Кардіолог, Терапевт Іващенко-Коронкова Катерина Віталіївна на Doc.ua
Сімейний спеціаліст вищої категорії, займається лікуванням і профілактикою захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті
Голосіївськийм. Вокзальна
Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт Петренко Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування інфекційних захворювань, захворювань дванадцятипалої кишки, гострих респіраторних вірусних інфекцій та їх ускладнень, захворювань серцево-судинної системи та ін. Регулярно підвищує свою професійну кваліфікацію на конференціях та семінарах
Лікар Терапевт Гриб Оксана Миколаївна на Doc.ua
Гриб Оксана Миколаївна
Лікар спеціалізується на лікуванні гострих вірусних захворювань, хвороб дихальної системи, травної системи, серцево-судинної системи. Профільно займається веденням пацієнтів похилого віку.
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог, Терапевт Музиченко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - кардіолог, терапевт, лікар функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з терапевтичними захворюваннями, проблемами серцево-судинної системи. Лікар застосовує сучасні методи діагностики та лікування широкого спектру хвороб серця і судин. Світлана Вікторівна виконує функціональну діагностику: електрокардіографію, добове моніторування артеріального тиску
Євромед
повторная консультация — 250 грн.
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Терапевт Панченко Анастасія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: бронхіт, пневмонія, ГРВІ, ХОЗЛ
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Виклик додому
Лікар Терапевт, Кардіолог Кулінська Ірина Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст в лікуванні внутрішніх захворювань. Лікар проводить терапевтичний прийом, призначає схему лікування і веде пацієнта, також здійснює деякі діагностичні процедури: ехокардіографію, холтерівський моніторинг, спірометрії і розшифровку отриманих даних
Лікар Терапевт, Ендокринолог, Дієтолог, Нутриціолог Федоренко Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Є консультантом у сфері збалансованого харчування і зниження ваги. Проводить діагностику і лікування різних форм ожиріння. Складає індивідуальну програму харчування при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту; для спортсменів, вагітних і годуючих. Є автором багатьох програм по корекції ваги.
Дієтологічний центр ArtDiet
вул. Оболонська, 29на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Чабаненко Юлія Володимірівна на Doc.ua
Проводить діагностику та лікування хвороб внутрішніх органів. Допомагає виявити та запобігти розвитку інфекційних захворювань та запальних процесів серцево-судинної, травної та дихальної систем.
Медельвейс
вул. Ломоносова, 77на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Терапевт, Ендокринолог Коломієць Марія Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії та ендокринології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології терапевтичного і ендокринологічного профілю