Сторінка 29: Терапевти в Києві

Лікар Кардіолог, Терапевт Гуцало Оксана Ярославівна на Doc.ua
Оксана Ярославівна веде пацієнтів з гіпертонічними хворобами, соматоформними дисфункціями вегетативної нервової системи (нейроциркуляторною астенією), ішемічною хворобою серця, аритміями, серцевою недостатністю, після інфарктних пацієнтів. Також надає консультації з питань тромбоемболії дрібних гілок легеневої артерії, клапанних вад серця
Лікар Стоматолог, Терапевт Толкачов Владислав Вадимович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Терапевт Золотарьова Віра Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Золотарьова займається веденням і терапією пацієнтів з різними внутрішніми патологіями, застосовуючи загальну діагностику і гемосканування, медикаментозні методики лікування, фізіотерапію, паравертебральні ін'єкції та ін.
Лікар Стоматолог, Терапевт Дикушин Ілля Миколайович на Doc.ua
Ілля Миколайович стоматолог-терапевт, спеціалізується на лікуванні таких захворювань: періодонтит, пародонтоз, здійснює пломбування каріозних порожнин.
Лікар Терапевт Данилюк Тетяна Павлівна на Doc.ua
Лікар терапевт другої категорії, лікар УЗ-діагностики. Освіта: Випускниця Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, 2015р. Інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, 2017р. Клінічна ординатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, 2019р. Спеціалізація з ультразвукової діагностики в Українській військово-медичній академії, 2019 р. Напрями діяльності: • Захворювання органів дихання (в т.ч. ГРВІ, Covid-19) • Захворювання шлунково-кишкового тракту • Захворювання серцево-судинної системи • Захворювання сечостатевої системи
Лікар Терапевт Перепелиця Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар Терапевт, Фізіотерапевт Брикульська Юлія Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-терапевт, фізіотерапевт, успішно проводить лікування простудних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту, температури неясного генезу і т.д.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Інглятовська Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Сімейний лікар, терапевт. Лікує такі захворювання, як: ГРВІ, бронхіт, запалення легенів, панкреатит, гіпертонічна хвороба, остеохондроз хребта та ін.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Данилюк Тетяна Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар терапевт. Спеціалізується на захворюваннях внутрішніх органів. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування.
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Волошко Лідія Богдановна на Doc.ua
Лідія Богданівна - лікар-кардіолог, який спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного профілю. Спеціаліст проводить УЗД серця для виявлення захворювань органу і збоїв ритму. Лікує аритмію, серцеву недостатність, захворювання клапанів серця, ішемічну хворобу, міокардит