Сторінка 24: Терапевти в Києві

Лікар Терапевт Поштарук Микола Володимирович на Doc.ua
Лікар загальної практики, діагностує і лікує захворювання внутрішніх органів у дорослих і дітей старше року. Після клінічного огляду та інтерпретації даних обстеження призначає адекватну терапію, контролює лікування, дає рекомендації по відновленню
Лікар Невролог, Терапевт Голик Ольга Ігорівна на Doc.ua
Лікар займається медичним супроводом дорослих пацієнтів і дітей, діагностикою та лікуванням вертеброгенної і цереброваскулярної патології (НМК, енцефалопатія, невропатія, судомний синдром). Проводить паравертебральні блокади, а також допомагає вилікувати терапевтичні захворювання
Лікар Гомеопат, Терапевт, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Рудик Ганна Олексіївна на Doc.ua
Анна Олексіївна займається гомеопатичним лікуванням дорослих, дітей, людей похилого віку. Вона працює з пацієнтами, яким діагностували серцево-судинні патології, порушення шлунково-кишкового тракту, проводить реабілітацію після травм.
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Говорова Наталія Ларіонівна на Doc.ua
Говорова Н. Л. проводить консультативні прийоми з кардіологічного, терапевтичного профілю. Робить УЗ-діагностику, знімає ЕКГ та ін.
Лікар Терапевт Коваленко Сергій Олексійович на Doc.ua
Сергій Олексійович займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих. Спеціалізується на лікуванні та реабілітації гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів (риніт, гайморит, отит, бронхіт, ОРЗ, холецистит, гастрит, мігрень, ВСД, аритмія і ін.)
Лікар Гомеопат, Терапевт Погребняк Марина Іванівна на Doc.ua
Терапевт з 30-річним стажем, гомеопат, кардіолог, підлітковий лікар, функціональний діагност. Працювала в лікарнях терапевтом, кардіологом, підлітковим лікарем, функціональним діагностом, отримавши величезний досвід лікування пацієнтів.
Лікар Дієтолог, Терапевт, Нутриціолог Фоміна Ірина Кимівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дієтології, нутриціології та іридодіагностиці. Проводить консультації по збалансованому харчуванню для попередження хронічних захворювань: цукрового діабету, імунодефіциту, ожиріння, захворювань щитовидної залози, серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба, кардіосклероз, ішемічна хвороба серця, атеросклероз судин головного мозку та ін.), хвороб кістково-м'язової системи та ін. Здійснює перебудову генетичної схильності організму, працює над попередженням передчасного старіння і продовженням акти
Лікар Невролог, Терапевт Незвиська Інна Миколаївна на Doc.ua
4.7
Інна Миколаївна в роботі використовує всі можливі сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань нервової системи: вегетативної дистонії, невралгії, мігрені, радикуліту і остеохондрозу. Підбирає фізіотерапевтичні методи лікування, медикаментозні лікувальні блокади і реабілітацію.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Маслович Антон Костянтинович на Doc.ua
4.7
Антон Костянтинович - фахівець в області терапії і сімейної медицини з 30-річним досвідом роботи. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, травної, серцево-судинної та ендокринної систем. Також проводить організацію прийомів у вузько фахівців.
Лікар Терапевт Захаренко  Віктор Борисович на Doc.ua
4.7
Терапевт вищої категорії проводить консультування, діагностику і лікування хвороб дихальної, серцево-судинної, травної, сечовидільної систем, шкірних покривів. Доктор застосовує в роботі інструментальні методи дослідження. У Віктора Борисовича великий практичний досвід в медицині