Сторінка 24: Терапевти в Києві

Сьогодні, 28 Квітня
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Щепанкевич Галина Іванівна на Doc.ua
Сімейний лікар, лікар загальної практики. Лікує захворювання ЛОР-органів, дихальної системи, ендокринні патології, захворювання сечової системи, травної системи та інші. Активно підвищує свою кваліфікацію на семінарах та курсах з нефрології, гастроентерології, алергології.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Гордієнко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Вирішує питання терапевтичного профілю, має багаторічний досвід роботи лікарем-гастроентерологом.
Лікар Терапевт, Кардіолог, Нефролог, Ревматолог Анікєєва Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Терапевт вищої категорії, прихильник доказової медицини. Спеціалізується на кардіоревматології. Пріоритетними напрямками діяльності лікаря є також нефрологія і пульмонологія. Лікує захворювання серцево-судинної системи (артеріальна гіпертензія, ішемічну хворобу серця), нирок, ревматичні (системні захворювання сполучної тканини). Авторству Тетяни Володимирівни належать два патенти, 60 наукових робіт, доктор є співавтором 2-х монографій, членом Європейського товариства кардіологів
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Терапевт Мінаєва Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - експерт в терапії патологій травної, дихальної, серцево-судинної систем у дорослих, дітей старше 3-х років. Проводить ультразвукову діагностику. Спеціалізується на корекції зайвої ваги, дієтології.
Лікар Терапевт, Нефролог Лялюхіна Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Серед пріоритетних напрямків роботи лікаря Люляхіной - діагностування, подальше лікування хвороб, що вражають внутрішні органи, органи дихання, нирки. Володіє методикою проведення спірометрії. Брала участь в міжнародних клінічних випробуваннях різних лікарських засобів.
Лікар Терапевт Глуха Марина Володимирівна на Doc.ua
Марина Володимирівна допомагає пацієнтам впорається із захворюваннями терапевтичного профілю і їх симптомами, серед яких загальна слабкість організму, кашель, болі в горлі і в області серця, підвищений артеріальний тиск і т.д.
Лікар Кардіолог, Пульмонолог, Терапевт Вихрова Євгенія Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичного, кардіологічного, пульмонологічного профілю. Професійні інтереси - лікування неускладнених форм хвороб, що мають інфекційну, запальну природу.
Здоров'я столиці
вул. Шовковична, 34 вна карті
Шевченківськийм. Арсенальна
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт, Кардіолог Іванченко Юлія Олександрівна на Doc.ua
Іванченко Юлія Олександрівна
Лікар другої категорії
Спеціаліст проводить ЕКГ-дослідження, ЕхоКГ, УЗД щитовидної залози, здійснює лікування ішемічної хвороби серця, соматоформної вегетативні дисфункції, гіпертонічної хвороби, аритмій, хронічної серцевої недостатності, супутніх терапевтичних патологій (дисфункції щитовидної залози, цукрового діабету).
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Самойлов Андрій Олександрович на Doc.ua
21рік досвіду
Андрій Олександрович виконує діагностику та лікування захворювань серцево-судинної, дихальної, травної та сечовидільної системи. Проводить лікування ендокринологічних, гематологічних і ревматичних хвороб. Коригує порушення роботи обміну речовин. Здійснює невідкладну допомогу, а також лікування гіпертермічного, інтоксикаційного та алкогольно-абстинентного синдромів
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бородіна Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна - доктор загальної практики сімейної медицини. Лікар веде пацієнтів з 7 років, проводить профілактичні огляди і розшифровку ЕКГ, займається діагностикою та лікуванням ревматологічних, терапевтичних, гастроентерологічних, кардіологічних захворювань і т. д.
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті